Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Kmečki turizem v okolici Lj, cenovno ugoden?

Kmečki turizem v okolici Lj, cenovno ugoden?

Rabim vašo pomoč. Situacija je sledeča:

-v nedeljo je krst
-povabljenih 18 ožjih družinskih članov
-moj dragi in jaz sva še študenta in po krstu bi radi nekam povabila, ampak da bi vsem plačali celotno kosilo je kar malo huda varianta
-razmišljava o kmečkem turizmu kamor bi se odpeljali na narezek in kako pijačko

Poznate kak taki kmečki turizem v bližnji okolici Lj (telefon) ???

Please help… Tudi kake druge ideje so zaželjenje… Thank you!!!!

Sloncek cakajoc na odgovore :)))))

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Kolegica je je svojo družino povabila na krstno kosilo “P’r krač”, kmečki turizem na obrobju Ljubljane, samo ne vem v kateri smeri, lahko pa ti še danes napisem kje je to.

LP, MArtina

Gostilna je v Dolskem pri Ljubljani. Samo naročiti se je potrebno DVA do TRI MESECE naprej, ker imajo samo tako hrano pripravljeno. Preverjeno. Dručage pa je hrana in pijača odlična. Priporočam.

nova
Uredništvo priporoča

Aha, pa še to. Prijaviti se je potrebno prej samo zato, ker je gostilna tako zasedena!!!

Priporočam Kmečki turizem Tome, ( Dolnice ali Glince ( nikol ne vem) proti Toškemu čelu iz Šentvida ali iz Podutika) Cesta Andreja Bitenca 144, zeloo dobro mi smo imeli že več praznovanj tam in cenovno ugodno, je pa odprto samo petek, sobota in nedelja.

Pri Bitencu, Briše 4, Polhov Gradec —- zelo prijazni, sveža, dobra hrana, mislim, da bi cenovno zmogli tudi kosilo, ker res ni drago. Lahko pa vse vprašaš in se dogovoriš, koliko bi stalo. Porcije so velike, zato za otroke ni treba posebej naročati.

Pupe moje – ve ste zlate!!!

Že kličem, da povprašam!!!

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Sporoči nam, kje ste bilo in če je bilo fajn.

Definitivno sporocim kako sem se odlocila in kako je bilo… Upam samo, da bo plac… :)))

Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Če sta še študenta, bodo tudi drugi razumeli, da imata velike stroške sedaj..Če imate vrt, si lahko doma organizirate pojedino in zabavo. Naj vam pomaga prijateljica.

Hvala za sporočilo.

New Report

Close