Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja darilo za babico-brez ideje

darilo za babico-brez ideje

Pozdravljene!

Letos sem ostala brez ideje kaj kupiti babici za rojstni dan. Stara bo 67 let, je preprosta ženska in pojma nimam kaj kupiti.

Vsake vaše ideje bom zelo vesela.

Lep pozdrav
Sabina

kaj pa bon za 1 teden toplic z vsemi dodatki, kot so masaža i.t.d. v kakih malo bolj poceni toplicah? ali samo podaljšan vikend?

Zame bi bilo to najlepše darilo, ki bi mi ga nekdo dal!!!

lp

Naj ti povem kaj sva ji kupila jaz in mož.
Babi preprosta, stara 75 let ima popolnoma vse. Res pa je da uživa v hrani, pravi gurman je zato, čeprav je sama kar nekaj zapravi za hrano. Enkrat na teden gre po nakupih in vse privleče domov. Prav tako vse spremlja kaj je novega za tuširati pa šampone,…

Ker sva bila brez idej, sva se odločila, da ji midva nakupiva za cel mesec robe. Hrano, kozmetiko,…Kupila sem ji vse kar je ona, plus vse kar je novega na trgu in sem menila da ji bo všeč. Bila je tako navdušena, kot še na nobenim darilom. Brat ni mogel razumeti, da ji je bilo to tako všeč, kot pa ves kristal ki smo ji ga kupovali prejšnja leta. Saj veste za njo so bili še stari kozarci dobri, pa stara posteljnina,… To je bilo pa uporabno.

Samo ideja,

M

nova
Uredništvo priporoča

Tudi naša babi je zelo preprosta ženska in darilo zanjo je pravi problem, saj že vse ima in kot sama pravi, še je vse uporabno. Zato ji vsako leto kupimo tisto, za kar menimo, da zares potrebuje že novo. Npr. novo preprogo v kuhinji, pa skupaj poberemo denar in ji kupimo novo predsobo, pa nove pekače (ker tako rada peče), pa nove zavese za spalnico…
Karkoli boš že kupila bo dobro, samo da bo iz srca!

Naša babica (83) je presrečna, ko jo vnukinji skupaj s pravnuki peljeva kam na izlet. Zadnje leto težko hodi, zato bo potrebno najti nekaj točk, kamor se gre z avtom in nato nekam na kosilo (prej sva jo vozili tudi v razne parke, na ogled mest…saj se je zelo rada sprehajala).
Sicer živi z mojima staršema in večkrat kam grejo, a še vseeno ji je to posebno doživetje.

Ojla!

Moja babica se je odločila že dolgo nazaj, da daril ne potrebuje, ker ima vsega dovolj in ničesar ne potrebuje…….
Zato se vsako leto za njen RD zbere vsa njene družina (otroci, vnuki in pravnuki) in gremo v gostilno na skupno kosilo…….. moji babici to največ pomeni, ker nas ima vsaj enkrat na leto vse svoje na “raportu”.

LP

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Moja mama je bila (tudi za 67 rojstni dan) zelo vesela opekača kruha. Tistega, ki ima “škarje” za tople sendviče. Opekač smo kupili v Mercatorju za približno 8.000,00 SIT.

Nataša

Moja stara mama je bila najbolj vesela, če sem ji prinesla kreme, ki jih je že sicer uporabljala. Tako ni skrbela, kdaj bo kdo šel v LJ , da mu jih naroči.
Se pa strinjam, da starim ljudem težko kaj kupiš novega. tašči sem kupila krasno denarnico, ker je bila njena že nacufana. Danes je nova denarnica v omari zavita.
Moj nasvet: kupi tisto, kar ves čas uporablja.

Asru_

Najboljše da babici ki težko hodi kupiš bergle za rojstni dan

Lepo in osebno darilo je kakšen portret. Posamezen, družinski, ljubezenski, otroški… Ma vse sorte… Kolegica riše ful lepo in za đabe:
http://metkaonlinehallofart.blogspot.com/

Mogoče pa bi ji kupila kaj za popestritev doma, leseno vremensko hišico. Ni draga, saj jo dobiš za dobrih 20€, pa še unikatno darilo je.

Jaz sem stari mami za rojstni dan kupila nov vibrator, ker je bil stari že neuporaben. Je bila darila zelo vesela, kljub njenim 82 letom.

Lahko pa ji kupiš kakšen material za šivanje/kvačkanje/klekljanje, če to rada počne.

Tudi mi ponavadi izberemo kakšno darilce za prosti čas. Ker rada hodi v hribe smo ji nazadnje kupili pohodne palice in udoben nahrbtnik in je bila zelo zadovoljna

Morda zbereš par fotk tebe, bratov sester, mame, ateja, stricov, tet….. in ji jih nalepiš na ilovico/okvir ali kaj podobnega. Vedno ga bo imela pri sebi. Stari ljudje so zelo skromni-vsaj moja babica – in vse kar ji kupimo nato shranjuje “za hude čase”.

Vibrator, neskončno ti bo hvaležna.

Kksn vibrator?!?!?!

Čim večji.

New Report

Close