Najdi forum

numerologija

Ali se je mogoče kdo poslužil kakšne numerologinje ali numerologa za ime otoka?

Mogoče kdo ve kako bi prišla do gospe Nace Jerman? Nisem prepričana če še uporablja to ime.

…hvala in LP

ad1.: JA, najini sva izbrala ime po numerološko, po kateri knjigi pa ne vem točno, poglej v “iskalnik”

lp

Drugače se imenuje, zdaj je Lorena Leonardos. Kako priti do nje, bi pa tudi jaz rada vedela. Upam, da bo kdo odgovoril.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem moji punčki izbrala ime, ki je v harmoniji s priimkom in ima “lepo” številko. Sem pa računala po knjigi Numerologija od Nace Jermanj. Sem pred leti kupila njeno knjigo iz čistega firbca in se mi je pri izbiri imena moji punčki to zdelo zabavno 🙂

Je bila pred parimi dnevi na TV in je povedala da je najsrečnejše ime Boris, najbolj nesrečno pa MIha. Tako, da če bo fantek naj bo Boris in bo srečen človek. Za punčke žal ni nič povedala.

No ja, nekaj morda je na tem, čeprav – kako lahko zaupaš nekomu, ki je svoje ime spremenil vsaj dvakrat? Če je strokovnjak bi moralo iti s prve, ne?

se podpišem pod post od ?????
če bi bila gospa strokovnjakinja, kot trdi, da je, bi morala vsaj zase v prvem šusu izračunati najbolj ustrezno ime. ali pač?

Ja seveda. Vsi Borisi so srečni ljudje in vsi moški z imenom Miha, so nesrečni ljudje.

Naca Jerman je bila najprej Naca Jerman, nato Naca Jermanj in zdaj tista spakedranščina. Verjetno je še kakšna verzija vmes, a nisem sledila.

Pa res verjamete v to?

Lp, Ali

Jaz pa ne dam nič na to. Sem srečna in mi niti na misel ne pride, da bi šla preverjat, če je moje ime srečno.
Poznala sem tudi enega Borisa, ki je v življenju doživel marsikaj, sedaj pa je že pokojni. Očitno mu ime nič kaj ni pomagalo.
Zdi se mi, da bi bila moja punčka v življenju veliko bolj nesrečna, če bi ji dala na primer ime Di Dee, Liu, ali celo Lorena Leonardos.
Na srečo v življenju vpliva toliko drugih stvari, kot napr. družina, uravnovešenost staršev, možnost izobrazbe,…. in nenazadnje tudi usoda.
Če pa je nekdo prepričan, da mu ime prinaša nesrečo, naj si ga le zamenja. Bo imel glede tega vsaj boljši občutek. Ni pa rečeno, da ne bo čez nekaj časa zopet iskal vzroke za svojo nesrečo. Morda bo kriva ura rojstva ali napačen kamenček, ki ga nosi okoli vratu.

Srečno.

Pred nekaj časa sem dal izračunati ime loreni leonards, Cca mesecu dni kasneje sem dobil a4 format s kratko vsebino, oziroma razlago izračuna, ki ga je gospa opravila preko svoje knjige?????? ( skratka porazno za plačilo 122 eurov). Zadevo sem preverjal po spletu in naletel na podobne ugotovitve, katere sem dobil po pošti. Kaj vam hočem povedati, da sami prej preverite izračun na spletu (numerologija-izračun imena in priimka cena izračuna 39 eurov). Analiza preko gospe leonards pa vam pa vam odsvetujem, razen če ste puni denarja, pa ne veste kam z njem. še to ga. se je prej ukvarjala z IONIZATORJI, kaj ma to veze z numerologijo pa ne vem, verjetno, da več denarja pobereš od naivnežev in nevedežev.

New Report

Close