Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Obrtnik za ograjo balkona

Obrtnik za ograjo balkona

Forum ni ravno pravilno izbran, vendar vem, da vas je tukaj veliko, ki veste marsikaj.

Iščemo zanesljivega mojstra za ograjo balkona. Iz balkona bi želeli narediti teraso (podaljšati balkon), mojstrov (vsaj dobrih in ne samo dragih) pa nikjer ne dobimo. Vedno pa je bolje, če se ga dobi po “priporočilu” znancev.

Smo iz Kamniškega konca, tako, da če kdo pozna kakšnega, bi nasvet bil zlata vreden.

Hvala in lep dan še naprej!

Tanita, ne razumem te čisto dobro. A to bi najprej betonirali, da bi si povečali površino, al bi to iz lesa naredili? Ker potem sta to dve firmi. Ena gradbena, al pa montaža lesenih ograj. Za tega drugega poznam jaz enega dobrega.

za ograje poznam tudi jaz nekoga:

Mizarstvo Ovsenik – Kranj

Nataša

nova
Uredništvo priporoča

Hvala obema, ampak mi že imamo nekoga za tla balkona, nimamo pa nobenega za ograjo, ki naj bi bila železna. Kakšne vrste obrtnik take stvari sploh dela? Morda ključavničar?

Groza, sploh se ne spoznam na te stvari. A tale iz Kranja dela železne ali lesene ograje?

Železno ograjo bi imela? Ali samo železne nosilce pa potem lesen balkon? Železne ograje dela vsako kovaštvo, eden boljših je UKO Kropa.Za železne nosilce je pa tako, da ti jih naredi tisti, ki montira balkon. Vsaj pri nas je bilo tako. Ta železje je potem skril, oz. oblekel v les.

hmmm… Milena, zdaj si mi pa dala za mislit. V mislih sem sicer imela železno ograjo v celoti, ampak tudi samo del (ostalo pa les, kot si napisala) ne bi bil slab.

Mislim, da se moramo s sosedi (skupaj to delamo) malce bolj podrobno o tem pomenit.

Milena, naj, naj, najlepša ti hvala za “zbistritev” mojih misli.

lep dan še naprej!

Zdravo, odgovor ne milenino vprašanje ima kovaštvo Šarnek. Milena v kolikor še vedno iščeš kombinacijo kovane in železne ograje priporočam, da si pogledaš tole njihovo referenco. Verjamem, da je približek tega kar si iskala oz. ščete.

Ograja les-kovina
Vaš link

New Report

Close