Najdi forum

akumulatorsko vozilo

Zanima me, če imate pri kateri od vas doma akumulatorsko vozilo (motor ali avto). kako so malčki navdušeni nad njimi? In kaj nam svetujete naj kupimo, če se že odločamo za nakup?

Morda pa ima kdo kakšnega rabljenega, ki bi ga bil pripravljen prodati?

Pri nas imamo avto, za enega otroka, Peg Perego. Dela brez problemov. Oba otročka sta ga bila zelo vesela in je prava atrakcija za obiskovalčke. Bi nam pa trenutno bolj prav prišel dvosed.

Če te zanima nakup rabljenega vozila, mi piši.

LP, Katja

MI smo ga kupili pred enim mesecem. In sicer smo v Palmanovi (izkoristili še vračilo IVE) kupili od Biemeja džip dvosed. Smo zadovoljni. Želeli smo sicer Peg Perega, a.. pri nas je bil drag, v Palmanovi pa ga takrat ni bilo. Je bil pa atrakcija za vse otroke. A to je na začetku, potem pa se stvar umiri. Ker imamo dva otroka, sva ves čas vztrajala na tem, da bo dvosed. Pa še manj kreganja je, ker so ostali otroci zadovoljni že, če jih naš “važič” malo popelje naokrog.

Vsi so nam govorili, da je to samo podpiranje lenobe. Ampak, naš se že tako zelo veliko giblje… Je pa super za motoriko. Včasih ga prav gledamo, kako obvlada obračanje, pa vožnjo in parkiranje vzratno…

nova
Uredništvo priporoča

Mi imamo Peg Perego Gaucho (mislim da se tako reče), je pa dvosed. Precej velik. Ker imam enega otroka, pa še ta je bolj drobižek (3 leta), sva z možem že premlevala, ali bi ga prodala in kupila manjšega.

Star je pol leta (v jeseni kupljen), mali pa nima kakšnega posebnega zanimanja zanj, zato je parkiran v garaži, denar zanj pa ni bil prav majhen.

Če katero zanima, mogoče…

LP

Popravek: ni Gaucho ampak Rodeo Ranger.

LP

Pri nas smo imeli džip enosed peg peregov. Kupili smo ga prvemu sinu, ki je bil navdušen že prej ko smo jih videli. Navdušenje se je kar nekaj časa obdržalo. Džipa je vozil preden je dopolnil dve leti kot bi bil pravi šofer. Bil je neverjeten in veliko se je vozil. Ko pa je bil mlajši toliko star ni kazal za džip prav nobenega zanimanja, včasih se je v avto sicer vsedel, vozil ga skoraj ni. Zanj je obstajalo samo kolo. Džip smo imeli kljub neuporabi dokler ni mlajši dopolnil 4 leta, potem smo ga prodali. In ja kupili smo rabljenega.
LP A.

Zaupaš mogoče ceno? In od kod ste? Hvala.

Ko ste ravno debatirale na to temo…
Jaz že nekaj časa gledam te avtomobile, pa so cene novih konkretno previsoke. Če ima katera doma kaj rabljenega, ohranjenega, bi prosila, če lahko napiše po kakšni ceni bi ga bili pripravljeni prodati in ostale podatke. Hvala

Koliko ste dali za njega v Palmanovi ?

hVALA.

Nas bi zanimalo, javi se mi na mail, če ga res nameravate prodati – opiši m i kakšen je in za koliko bi ga bili pripravljeni prodati.

Aneja sem ti poslala številko GSM-a na mail. Če te zanima se oglasi.

LP

Se opravičujem, ker se šele zdaj javljam. V Palmanovi je bil od Biemeja okoli 36.000 SIT, seveda pa bomo dobili nazaj še 20 % IVE.

Če te zanima – mi posreduj mail in ti lahko pošljem sliko.

Moj mail je :

[email protected]

Bi prosila za sliko.

Hvala lepa.

ZDRAVO!
ker so avtomobili zelo dragi smo se mi odločili za nakup starega in ni nam žal. Pozorni smo bili samo na moč in da je dvosed ker je bolj lušno če se peljeta dva. Kupili smo ga od Peg peregota tavelikega za SIT 20.000.00 kar se mi zdi ugodno. Tudi nas so strašili, da se otrok poleni, da se noče več voziti s kolesom itd. pa ni tako. Avto je sestavni del njegovih igr.Žiga je star 3 leta in šofira k tavelik. Še posebno mu je všeč ko pelje svojo mlajšo sestrico Evo.
Lepo vreme se bliža in ne odlašajte z nakupom.

mi smo našega kupili kar tukaj imajo veliko izbire http://www.mali-vragci.si/vozila-na-akumulator-in-pedala

New Report

Close