Najdi forum

Igre na srečo

Ker sem zadnje čase postala radovedna, me zanima, če kdo od vas igra igre na srečo. Loto, 3×3, čebelico, hitro srečko, itd….A je kdo od vas slučajno že imel kaj sreče?
Sama sem največ dobila 30.000, moja mami pa pred 10. leti avto na 3×3.

kaj pa vi?

Igram od lota do hitre srečke pa nikoli nič:(((((((
Največ sem dobila 900 SIT ; čebelico.

Loto – obvezno en listek tedensko. Že pet let iste številke. Uspeh? Zanemarlmjiv.

nova
Uredništvo priporoča

Še nikoli nisem nič zadela. Pravijo, da moram kupiti srečko. Le zakaj?

Moj mož pravi: igre na srečo=davek na neumnost, in tako ne igramo nič.

LP, Vesna

Ja , saj po eni strani ima prav. To tudi jaz pravim mojemu, ki vsak teden igra loto. Pa nič! Sem pa imela sosedo, 80 letno gospo, ki je imela tako srečo, da je skoraj vsak mesec dobila; ali na hitri srečki ali na 3×3. Pa ne 300 sit, ampak po 20.000, pa 100.000! Res je bila prava faca!

Mi vplačamo en listek na teden (začelo se je kot spomin na pokojnega dedka, ki je to neutrudno počel) in kdaj kako hitro srečko. Občasno kupimo kako Srečko Evropa in sedaj nam manjkata še O in A, imamo pa podvojen E in V. Sem si mislila, morda pa ima katera kaj za zamenjat. Pa brez zamere – dobitek bi bil 100 evrov. Huh, kar nekaj za nekoga, ki še ni zadel. Če pa katera rabi E ali V pa rade volje pošljem.

LP vsem, Kristjana

Te igre pa ne poznam. A jo kupiš v loteriji?

To srečko dobiš na vseh prodajnih mestih športne loterije (pošta, trafike, bencinski servisi..) Fino je, ker ima eno dosti realno možnost, da dobiš 100 evrov poleg tega pa lahko še kaj zadeneš. LP

New Report

Close