Najdi forum

jahanje konja – kam?

Z možem sva se odločila, da prihodnji teden preživimo res dopustniško in da poskušava uresničiti nekaj želja po dogodivščinah najinih dveh otrok.

Ena izmed njih je tudi jahanje konja.

Ker sta otroka še majhna (3 in 5 let) želiva, da bi bili konji manjše rasti.

Torej – kam naj odidemo? V poštev pride Gorenjska in Ljubljana z okolico.

Hvala za nasvete.

Na Rožniku oz. pri gostilni Čad imajo konje in jih večkrat vidim, ko jahajo po Rožniku.

Toplo priporocam PODKOREN-Rasinger Monika, kjer imajo zelo kvalitetne konje.
Prav tako zelo OK na Blejski Dobravi, RAN PERUN-Brane Pirc!
Zelo lepo!

Bled-hipodrom pa odsvetujem, ker jahalna aola nima pravice delovanja, pa tudi konji za jahalno solo niso primerni!

Lp

nova
Uredništvo priporoča

Ranč Kaja in Grom, Petkovec 59, 1373 Rovte, tel. 01/7543-234

Bohinj – ranč Mrcina v Studorju.

Pri gostilni Čad nimajo še konj!
Preverjeno v nedeljo!!!!!!!!!!

Lp,
taja

Pa kako, če sem včeraj tekla mimo dveh jahalk/učenk in enega učitelja.

Tam je res super. Če je otrok se majhen (naša je imela 4 leta), se jaha samo v krogu (seveda nekdo vodi konja), če je pa starejši, so možni izleti v bližnjo okolico. Priporočam!!

Pa uživajte, kjerkoli že boste, metka

Tudi jaz toplo priporočam Ranč Mrcina, lani sta šla naša 4in5 letnik večkrat tja jahat, enkrat celo za celo uro. Manjši jahajo v krogu, kakkih 15 min, če pa je večji pa izbiraš izlete. Lani je bila ura mislim da 2500, 15 min v krogu pa 500 sit. Pa še po Bohinju se lahko sprehodite, na kosilo pa v Gostilno Rupa, ker imajo zunaj tudi simpatična igrala in res daleč najboljšo hrano v našem koncu. Priporočam pa da prej pokličete in rezervirate termin.
LP A.

Škoda, da ne pride prav kakšen drug konec Slovenije, poznam namreč kmetijo krasnih ljudi, ki imajo ravno v te namene zelo prijazen ponije. Naša mala je nora nanje in želi tudi letošnji rojstni dan praznovati pri njih. Lani smo imeli fantastično otroško fešto ravno na tej kmetiji, skupaj z ovčkami, kozicami in – seveda – poniji :))))))))))))))

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Ali mi lahko napišeš kje je to, naslov,… Mogoče pa nam pride tudi kdaj prav.

Hvala.

Lepo da posreduješ link na mojo stran.
Lp Tanja

Oh, upam, da nisi jezna. Ma, imaš dobro stran, ni kaj.
Sem iskala domačo stran Ranča Mrcina, pa sem našla tvojo. In se mi je zdela fina, če želiš ljudem pokazati, kaj vse nudijo.

Uživaj s tamalčkom, nečakinjo in s konji!

lahko greste jahat v Tivoli v Lj. Ne vem, kako ima sicer tisti gospod urnik, ampak v nedeljo ob 12h je bil tam in ob nedeljah je sigurno tam. Že lansko leto je bil in bo sigurno zdaj celo sezono do jeseni.

Ima 4 ponije (dva spredaj voza, dva za vozom) in majhen voz. Otroci lahko bodisi jahajo ponije ali se peljejo na vozu. Naredijo en krog okoli jezera in čolnarne. Start pa je pri vhodu na otroško igrišče Tivoli.

Irena

Hvala. Veš da nisem, le zakaj bi bila. Zato pa je na netu.
Lp Tanja

Kmetija se nahaja nad Laškim, pravzaprav se tja lažje pride s strani Rimskih toplic – ne vem, koliko poznaš ta konec, je pa to Vrh nad Laškim. Lahko ti dam tudi GSM, ampak le na mail.

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Ker imam službeni e-mail te prosim, če mi lahko sporočiš na mobitel št. 040 830 678.

Mogoče bomo pa za spremembo se usmerili na vaš konec.

Hvala!

Ti napišem sms popoldne, ko pride iz službe mož – on ima namreč v svoji denarnici vizitko z vsemi podatki. Aja, verjetno bi bilo najbolje, če ti tudi točno opišem pot.

Ti pa tole kmetijo toplo, toplo priporočam. Družina ima tri svoje otroke, ki so izredno prijetni, poleg tega je lastnik rojen za otroke in jim poleg jahanja ponijev tako popestri tiste urice, da sem prvič samo gledala. Popolnoma jih zaposli, z njimi se poheca, tisti, ki se sprva bojijo ponija, najprej jahajo na njegovem hrbtu, pogledajo še druge živali,… – skratka: idealno za takšne malčke, kot sta tvoja dva.

Ranč Kaja in Grom se mi zdi precej bolj primeren za malce večje otroke, ker gre tam že za pravo šolo jahanja. Mini konji, ki jih imajo, pa so le za gledanje. Naša mala pri štirih letih tam ni imela kaj početi, sem bila zelo razočarana, ker smo delali tako dolgo pot čisto brezveze 🙁

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Hvala ti.
Si me že kar prepričala, da se bomo odpravili tja. To je njuna sanjska želja in zato – naj se jima izpolni tudi “sanjsko”.

Bohinj – ne vem točno kje.Imajo islandske ponije (tja nečakinja vozi
mojo tamalo,ki je tudi čisto počena na konje), ki so kar miniaturni in
primerni za male “škratke”.Če hočeš se pozanimam,kje to točno je.

New Report

Close