Najdi forum

Shopping Austria

Kam po nakupe oblačil v Avstriji ?? Glede na to, da trgovski centri rastejo kot gobe po dežju doma in v tujini me zanima, ali morda poznate kakšen zanimiv oz. nov shopping center v Avstriji, tak kot je na primer Seiersberg in podobni.

Tudi mene . Predvsem otroška oblačila.

Junija se baje odpra H&M v mariboru – v centru mesta – bivši merkur

V Grazu imaš Seiersberg, Citypark, Shoping center west, pa v centru še C&A

lp Majuška

Kje v Grazu je C&A, H&M, vem pa kje je METRO.
Hvala za odgovore.

Kadar potujemo v Avstrijo, gremo ponavadi kar do Dunaja – eventuelno kupovanje po raznih shopping centrih med Gradcem in Dunajem za nas ni skoraj nikoli obrodilo sadov – tudi v sredini tedna ne (npr. za otročiče: H&M je bil izropan, GEOX tudi, ZARA ima po mojih izkušnjah zelo nekvalitetne stvari, ki po nekaj pranjih izgubijo obliko, se parajo, hitro se pokvarijo zadrge, ipd…)

V centru Dunaja je kar nekaj zelo dobro in vedno založenih trgovin H&M, tudi na nanovo odprta GEOX-ova je na Mariahilfe strasse (ravno zadnjič so imeli 20% promocijski popust na otroško obutev!), pa še cel kup stvari se najde… No, za odrasle pa je za moje pojme zelo kvalitetna linija skandinavskih oblačil InWear (za ženske) in Matinique (za moške). njihova spletna stran:

Odvisno od posameznika pa je, koliko globoko je pripravljen kljub večji družini nameniti iz žepa za malo kvalitetnejša oblačila. Ni vedno poceni nakup, dober nakup. ZARA izdelki so tudi sorazmeroma poceni, pa so zelo slabe kvalitete – celo v primerjavi z izdelki H&M…….

lp,

Brina

H&M je v Seiersbergu in v Shoping centru west – tu je večji. Za C&A pa ti malo težko povem, se bom pa pozanimala in ti javim, če ti ne bo kdo prej povedal.

lp Majuška

New Report

Close