Najdi forum

Japonsko olje

Pred kakšnimi tremi leti je moj dragi kupil Japonsko olje, prodajala ga je gospa po hišah. Seveda sem se najprej jezila, ker stvar ni bila ravno poceni pa tudi ta način prodaje mi ni prav nič všeč. Ampak stvarca se je pri nas izkazala za nepogrešljivo, vsi prehladi, poškodbe, … vse zdravimo z njo in sedaj se bliža koncu. Na vas se obračam, če kdo pozna ta izdelek in kje bi ga lahko dobila. Ozka steklenička s srebrno in zeleno nalepko, na škatlici pa je oznaka Naturgeist in Japan ol in nekaj napisov v nemščini. Je mogoče komu stvar poznana?

Lep pozdrav, Tanja

Poizkusi na tel. 040-691-589, g. Matjaž Cedilnik.

Poznano, ja.Moja nona je tudi to kupla, ni nikoli rabla, zdej pa ne vemo ne za kaj, ne kako naj bi to rabli. Prosim za nasvet. Hvala.

nova
Uredništvo priporoča

Poglejte za informacije na: http://www.naturavita.hr/products.php?wichProduct=japanol.php&wichProductTxt=japanolTxt.php&wichProductGetIt=japanolGet.php&title=Starobiljno japansko ulje

tudi meni je g.Matjaz vsakič prinesel to olje, številko sem izgubil a navedena ne deluje več … če imate novo številko vas prosim za pomoč … olje je res dobro za vse

Pozdravljeni.

Tudi mi ima tole Japonsko olje in ga uporabljamo samo če imamo zaprt nos..
Mene tudi zanima za kaj je vse uporaben..
K nam je prišel možakar na dom in od njega smo kupili.
Prodajalec pa je Rado 031-544-730

LP

Pozdravljeni jaz sem prav tako zadovoljni uporabnik tega olja, na spletni strani Alternutrsi.si sem dobil izredno kvalitetno olje Japonske mete, ne znam povedati kako so te kapljice močne.
Mi jih uporabljamo pri prehladih, glavobolu, glivicah so pa prav tako dobre za lasišče in dlesni. Toliko še enih par idej kaj vse se da s tem oljem početi. 😉 😉

New Report

Close