Najdi forum

Pred časom nas je na domu obiskala predstavnica podjetja Full point, ki se ukvarja z meritvami škodljivega sevanja in s prodajo zaščit proti temu sevanju.
Ali morda kdo pozna te zaščite, jih že uprarablja… Kakšne so vase izkušnje… Ker te zadeve niso ravno poceni, se ne bi rada prehitro vrgla v nakup, če stvar res ni taka kot obljubljajo.
Že vnaprej hvala za vaše komentarje.
Renata

Midva z možem imava njihovo odejo ,ki naj bi preprečevala sevanje.Jaz ,ki ne verjamem v te stvari ne morem reči ,da spim kaj bolje moj mož pa pravi da je sprememba očitna in da spi veliko bolje.Ko dam prezračiti odejo se že pritožuje, kako slabo je spal.
Vem ,da vam s tem nisem veliko pomagala ampak to se naše izkušnje.Upam, da vam bo še kdo pomagal.

Renata, midva imava ta magnetni nadvložek že kar nekaj let. Je pa zoprno pri njem to, da ga moraš na 14 dni čez noč zračit. Kupila sva ga zaradi sevanja v spalnici. Nama obema se zdi, da bolje spiva. Problem je , ko ti zastopnik na vsak način hoče podtakniti še druge artikle, pa pri tem razni popust, saj vemo, kako to gre, a ne. Sva vzela še ovčko za pod rjuho, nama prav pride, ker nimava ogrevane spalnice.
Bi te pa opozorila, da sem za svojo mamo pozneje kupila podoben magnetni nadvložek za precej manjši znesek v podjetju Lineaflex v Idriji – pošljejo z dostavo in ima zraven žico za odvajanje, tako, da ga ni treba zračit. Zračenje je vsaj zame zoprna zadeva, ker to storiš takrat, ko preoblačiš postelje, potem pa naj bi bil čez noč zunaj, drug dan pa spet rjuho dol, rjuho gor.

S punco spiva na ovčki ter zaščiti od Full pointa, imava tudi njihove vzglavnike. Sva zelo zadovoljna.
FP je edino podjetje ki ima mednarodna testiranja in mnogo strank ki s svojim zahvalnim pismom potrjujejo neko pozitivno spremembo. Tudi sam poznam še tri družine ki so se odločili ali za zaščito ali za večji komplet. ni ne opazijo razlike, dva pa zeeeelo. Prej sploh niso spali, zdaj pa kot ovčke.
Res je da njihovi proizvodi niso poceni, vendar tudi niso dragi- ker edini delujejo!

Ponaredke odsvetujem, pri nas je vse preveč domačih umetnikov ki imajo nekaj tako dobrega….brez vsake garancije.

Glede drugih izdelkov: ste morda kdaj spali na ovčki?
Poizkusite, ni lepšega in mejhkejšega, pa še včasih si privoščite in spite na njej brez rjuh…
Morda smo Slovenci še vedno obsedeni s tem da “nam hočejo nekaj prodati” in pozabimo da je treba kdaj pa kdaj tudi kaj dati nase.

Zračenje je res sitno , priznam, a tudi GSM je potrebno napolniti, smeti pa isprazniti, tako pač to gre 🙂

Priporočam!

Pa lep dan vsem!

Magnetne nadvložke in vzglavnike od podjetja FP uporabljam od leta 2002. To je res dobra zadeva, ker se zjutraj zbujam bolj naspana kot sem se pred tem.Priporočala bi tudi drugim sploh pa, če imate težave s hrbtenico.

Imam pa tudi eno vprašanje, upam, da mi boste lahko pomagali:
Spim na vzmetnici, ki ima kovinske vzmeti (upam,da razumete).Na nekem predavanju so mi povedali,da če imaš kovinske vzmeti v vzmetnici se magnetni nadvložki za posteljo razmagnetijo. Zanima me če to res drži?

LEP POZDRAV

Midva z možem sva tudi kupila pred leti njihovo magnetno prevleko in ovčko,potem pa sva nabavila vodno posteljo in tega ne uporabljava več,če koga zanima,za nakup,prodava po zelo niski ceni.Kontakt na 041 948761.

Midva z možem sva tudi kupila pred leti njihovo magnetno prevleko in ovčko,potem pa sva nabavila vodno posteljo in tega ne uporabljava več,če koga zanima,za nakup,prodava po zelo niski ceni.Kontakt na 041 948761.alenka

ODSVETUJEM!!!!

Raje si kupite telečjo kožo in jo dajte pod svojo posteljo, glava na ležišču naj gleda v smeri sever-severovzhod, tehnične aparature pa čimdlje od svoje glave. Tako spite 3-4 noči. Če ne opazite razlike v kvaliteti in kvantiteti svojega spanca, pišite na ta forum.

Upam, da sem pomagal.

LP

Miran Vučko

Full point cel komplet (ležišče, zaščita, odeja, vzglavnik)uporabljam že 7-let vsak dan. Je bilo in tudi danes precej drago,vendar po kvaliteti še najcenejše. Mogoče so nekateri predstavniki malo nerodni vendar to ne zmanšuje kvaliteto izdelka. Počutje je zelo odvisno od posameznika kajti bolj kot je zdravo telo manši je občutek delovanja. Glede na to, da on nam daje, moramo tudi mi njemu vračati z ZRAČENJEM po navodilih. Iz prakse lahko povem, da je pozitivno vplival na mingreno, pretok krvi, srce, in s tem tudi na kvaliteto počitka. Zato ga vam priporočam. Pri resnem nakupu probajte malo “zglihat” in če je pravi bo za kakšnih 100eur ceneje.
lepo spanje

ODSVETUJEM!!!!!!!!!!!!!

TUDI MENE SO OGOLJUFALI SAJ IŠČEJO V STANOVANJU SAMA SLABA MESTA, NAMESTO, DA BI SVETOVALI PREMIK POSTELJE PODTURIJO TE NADVLOŽKE, KI V RESNICI SPLOH NE POMAGAJO.SAM SEM TO LAHKO PREIZKUSIL NA LASTNI KOŽI, ZAHTEVAL VRAČILO DENARJA, VENDAR NEUSPEŠNO.

NE BODITE TAKO NEUMNI IN NAIVNI KOT JAZ!!!!!!!!!

Jaz sem dobila zadevo za darilo, amoak sem že prej dobro spala, tako da razlike ni. Potem sta to dobila za darilo še moja sinova, ki imata posteljo na slabem mestu glede sevanja – drugje ni mogoče postaviti postelje. občutna razlika!!! Končno sta začela mirno spati in brez nočnega zbujanja. Glede glave sever jug – v železobetonskih konstrukcijah je to brez pomena. Aja, midva z možem imava še tisto odejo, ki jo je treba zračit na 14 sni – tudi meni se ne da vsakič. Ampak potem mi je njihov zastopnik povedal, da je zračenje potrebno zaradi magnetoterapije, začšita pa dela tudi brez tega. Tako brez slabe vesti kdaj spustim . Sinova pa imata novejšo, ki jo je treba ven dajat na 1 mesec.

PELCARJU BI RAD POVEDAL, DA SE Z NJIM NE STRINJAM, podjetje full-point poznam in deluje v Sloveniji že 22 let

Meni in moji družini pa tud prijatlom so rešili problem s nespečnostjo pa tudi več kot to.

Siguren sem v to, da vam bodo znali rešiti vaš problem. Premikanje postelj pa nikakor ni dovolj, ker so sevanja povsod.
Kjerkol bote premaknli anteno radija, TV ali mobilni telefon bo aparat sprejema ali odajal signale, kar pomen, da ni varnega mesta.
Tudi sevanja vode se premikajo, saj ne more biti isto pred in po dežju, logika ne.
Zadnje čase pa slišimo tudi o povečanih izbrugih sevanja s sonca, ki zelo vpliva na naše počutje in zdravje….jast spremenb na slabše nisem zaznal.

Proti nizko in visokofrekvenčnim sevanjim pa nadvložek sploh ne pomaga.
Pri namestitvi nadvložka koncentracija visokofrekvenčna sevanja sploh nič ne spremeni.Sem preveril z aparatom sposojen pri firmi Tmingrad iz Tolmina.Tako, da preverjeno tudi proti temu nadvložek ne pomaga.

Odgovor ZADOVOLJNEMU!

Verjetno ,da ste prodajalec teh prevlek in jih hvalite,ker imate profit.Ta firma mora čimprej nehat prodajat te izdelke, ker škodujejo zdravju.
22 let pa pomeni predolg čas goljufanja!!!!!

ooo pelcar, To kar pišete je zame žalitev. Dovolite, da obstajamo tudi zadovoljni in da povemo naša mnenja. Vaše pisanje pa očitno dokazuje, da imate slabe namene.
želim vam vse dobro

Ker sem še po uporabi blazine slabše spal sem nehal plačevati obroke, pa so me dali v tožbo. Moral bi o zadevi obvestiti medije po tv.

Ker sem še po uporabi blazine slabše spal sem nehal plačevati obroke, pa so me dali v tožbo. Moral bi o zadevi obvestiti medije po tv.

Tudi jaz imam slabe izkušnje s to prevleko.Škoda tega dnarja.

Baje, da jim zadnje cajte prodaja gre zelo slabo, ker so jih ljudje pogruntali , da prevleka ne učinkuje!

se strinjam lari fari če bi bilo to res bi ljudje živeli večno

New Report

Close