Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja pediater – radovljica

pediater – radovljica

Zanima me če je katera s tega konca in kako sprejemate “neurejene” razmere v otroški ambulanti ZD Radovljica? Zadnjič ko sem bila pri svojem zdravniku je sprejemal tudi otroke in dojenčke (bil je pač popoldan dežuren), ker v otroški ambulanti ni bilo nikogar? Mi smo bili z našo pediatrinjo zelo zadovoljni, zdaj pa v bisvtu sploh nimamo več svojega zdravnika? Kaj mislite?

Tudi če bi si kaj mislili, ne bi pomagalo… To je enostavno katastrofa. Najbolj pa me je šokiralo, ko smo brez pediatrinje ostali kat tako brez kakršnegakoli obvestila. Ko smo bili prvič bolni, so nam pač povedali, da naša pediatrinja ne dela več. Na srečo je blejska pediatrinja moja znanka in smo se takoj prepisali tja. Kar pa za večino vsekakor ni nikakršna rešitev.

a misliš da bi na bledu še kej sprejemali?
prejšnji teden sem poskusila v kranju, pa so me po telefonu odslovili, češ da nisem iz njihove občine…halo!!! se bom še enkrat poklicala, mogoče bo druga sestra!

no danes sem poklicala v ljubljano-ZD bežigrad, so mi rekli da se lahko pridem zmenit osebno, no ampakz bi raje kam bližje, res da smo tu v službi in v vrtcu, ampak ko ponoči zakuha in ostaneva doma mi je pa lažje peljati samo do kranja ali pa radovljice, no tud bled je OK

Ne morem reči. Kot sem ti že omenila, je zdravnica moja dobra znanka. Ampak najbolje je, če pokličeš. Direktna tel. št. je 575 4021 (dobiš sestro, zdravnica je Lidija Pretnar Pristov). Ob ponedeljkih so dopoldne, ob torkih popoldne.

Srečno!

najlepša hvala, jutri bom poskusila……..

A kakih podpisov zbirat se pa ne bi lotili, kot smo to delali v Jaršah? Mar bomo starši res kar lepo tiho in gledali, kako jemljejo OSNOVNO zdravstveno preskrbo našim otrokom?!

Mislim da februarja pride nazaj dr.Šketa.

Tudi meni je patronažna rekla, da pride dr. Šketova iz porodniške, mislim da v začetku februarja, enega pediatra pa še iščejo.

Jaz sem pa glede šketove od sosede slišala, da je spet noseča in da bo kar na rizično ostala in da ne pride nazaja februarja…….no mogoče je drugče, upam…..

sicer si pa soseda ni izmislila, to ji je baumgartnerjeva povedala, ker se poznata tudi sicer….

Ne razumem zakaj to sketovo ze ne odstranijo, zelo neprijazna je vedno kadar pridem. Vedno se ji mudi, dejte mu hitro čevlje dol, dejte ga hitro na posteljo, vse neki na hitro. Daleč od prijaznosti. Zakaj se je sploh odločila za poklic v katerem kot vsaj jaz vidim trpi?? Je pa tudi edina od zdravnikov, ki sem jo videla sploh kdajkoli, da uporablja masko, da se ne bi okuzila, ker smo kao kot neki paraziti, ki zajedamo ambulanto?Katastrofa

Objava čaka odobritev

New Report

Close