Najdi forum

ZOBOZDRAVNIK

Hojla,

Sem mamica enoletne punčke. Celo nosečnost sem imela grozne probleme z zobmi. Svojo zobozdravnico imam v ZD Vič (dr. Mojca Aljančič) in sem nad njo zelo zelo razočarana. V času nosečnosti pa do sedaj mi je “zafrknila” dva zoba.

Zdaj se obračam na vas. Mi lahko zaupate kam vi hodite k zobozdravniku. S katerimi ste zadovoljni vi oz. vaši znanci. Zelo rada bi si namreč izbrala novega dobrega zobozdravnika, ker bom sicer kmalu ob vse zobe.

Hvala za pomoč.

Lp,
Taja

Tudi jaz sem hodila na ZD Vič (ne isti dr), pa so mi uničili zob. Ptem sem menjala in ne morem prehvaliti mojega novega zobozdravnika. To je dr. Svitan Tofant in ima ordinacijo v Ljubljanskih Mlekarnah. Ne vem pa, če še jemlje na koncesijo.
Veliko sreče pri iskanju novega zobozdravnika.

Dr. Polona Zupet Žnidaršič, ambulanta na Litijski 57. Zelo v redu, ima koncesijo, vprašaj če še sprejema nove.

nova
Uredništvo priporoča

Ali mi lahko daš njeno telefonsko.

Hvala.

Taja

V čakalnici zobozdravnika Svitana Tofanta je v zadnjem času veliko žalostnih zgodb, ki jih razlagajo njegovi pacienti.
Vsak ima svojo zgodbo, a Tofant se požvižga na to, samo denar mu je pomemben, njegovo delo je polno napak in hudih škod pri pacientih, ki zgubljajo svoj denar in svoje zobe.

Samo k njej ne hodit, sploh če imate kakšne bolj resne težave, ta nima pojma!!!

K Poloni zupet*

New Report

Close