Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja eno vprašanje za ženske

eno vprašanje za ženske

V moški družbi ponavadi čvekamo različne nepomembne reči, včeraj pa smo imeli konstrukivno debato o tem, kdo ima doma red. Večinoma vsi smo se strinjali, da je sodoben čas prinesel tudi veliko traparij, kot je emancipacija, in da zato trpi družinsko življenje. Enega žena vara, drugemu je zapravila vse, kar je imel, tretji ima težave, ker žene nikoli ni doma, samo dela, sedaj že zvečer (to sem jaz), spet četrti ima težave, ker je žena taka opravljivka, da je stalno po celi vasi in je ne more privezati doma… Samo eden ima doma pošlihtano. In to kolega, ki trdi, da žena včasih rabi batine, ne hudo, ne prepogosto, samo toliko, da se ve, kdo je glava družine in kaj sledi, če začne počet neumnosti. In ta kolega trdi, da nobena ženska tega ne bo priznala, ampak vsaka pri sebi ve, da jih rabi občasno. A se to tu gor katera upa priznati? Jaz svoje še nikoli nisem udaril, saj mogoče pa zato je ni doma že tri dni.

John,

žebljico si zadel na glavico. Jaz moji včasih kakšno prisolim, pa ji krepko pomaga. Je koj vsa krotka in sama prijaznost je je. Je pa res, da je treba red in disciplino uvest že na samem začetku.

Zate, se bojim, je že prepozno.

Pozdrav,

En odločen

Dragi moj, ti meni batine, jaz tebi vrata. vsaka rabi? POterm pač pojma nimaš, kaj je zdravo družinsko življenje…

Veš zakaj, nimaš doma pošlihtano? Ker se ne znate pogovarjati, pač pa le pričakovati ZASE. In to mislim tako za moške kot za ženske. Namesto, da bi se vprašali, kaj lahko JAZ naredim, da bo bolje, vedno mislite, kaj bi potrebovali, da DRUG naredi ZA VAS. Žalostno.
Če ni komunikacije, ni intimne, seksa, bližine, ni potrebe, da bi doma bil… ne more je privezati na dom? Hja, kaj za vraga pa bo doma počela, če je možek verjetno zleknjen na kavč in je niti ne vpraša, kakšen dan je imela.

tisti pa, ki ženo tepe, da ima doma pošlihtano, pa žene pravzaprav ne rabi – rabi enega ubogljivega sužnja…

Če si prepričan, da ženska rabi batine vsake toliko, da je doma, se mi zelo smiliš. Ker nimaš pojma, kako malo je potrebno, da smo srečni…
T.

Hm, John, ne vem, a ti to misliš resno ali….
No ja, mene bi moj partner udaril samo enkrat: prvič, zadnjič in nikoli več. Ker pretepanja pa res ne prenesem.
Sicer pa, kakšen je pa TVOJ odgovor na tvoje vprašanje? A res misliš, da bi bil tvoj zakon boljši, če bi ženo kdaj pa kdaj udaril????????
Pomoje danes parom manjka predvsem ena stvar: POGOVOR! Pretepanje je pa…….za moje pojme do konca poniževalno!

Če tvoje ni doma že 3 dni, potem je problem v vajinem odnosu, ne pa v tem, da še ni bila tepena.

Jaz osebno od moža dobivam samo nežnost, pa kljub temu nisem izostala od doma več kot za dve uri, ko sem šla s prijateljico na kavo (1x na mesec).

Tinkara, popolnoma se podpišem pod tvoj post.

itak pa mislim, da je provokacija na kvadrat, mi je žal, da sem sploh kaj napisala…
Batine? Ubogi vaši otroci…
T.

Ne vem kaj smatraš za pošlihtano?

Verjetno pa ta nesrečnica trpi batine zato, ker je od svojega verjetno odvisna. Dopuščam možnost, da je mazohistka.

Mislim da si nobena normalna ženska ne bo dovolila, da bi jo mož mlatil.

Zanima me, če si ti ves čas doma in si pošlihtan? Po mojem že ne, če imaš konstruktivne debate.

Če se ne šališ…si idiot!
SORRY

Moški bi me udaril le enkrat!!!!!In nikoli več!

Ika

Provociraš kaj?

Najbrž pomaga ,vidim po svojem možičku.Vsako jutro moj možiček dobi batine in mu niti na misel ne pride,da bi takšna vprašanja na forumu postavljal.

HUDO!!!

Vsaka rabi batine???
Kaj smo še v kameni dobi al kaj????

Mene bi partner udaril samo enkrat in nikoli več,ker bi ga postavila pred vrata!

Z možem se super razumeva, veliko se pogovarjava in nimava časa za take stvari kot jih navajaš ti….žene ni, ker je šla tja in tja ali pa klepeta non stop z drugimi!!!!

Sploh ne štekam od kje vam taka logika oz. rešitev za boljši zakon!?!
Kaj pa če žena tebe ene parkrat prtegne, zato da boš tiho in ji dovolil stvari, ki so njej pač všeč???
Kaj pa ko desci hodite(jo) okoli ali ste po cele dneve v službi! Naj vas žene doma pričakajo z valjarjem in vas takoj ob vstopu ene trikrat pošteno mahnejo?????

Res te ne štekam!

LP; Špela

p.s. Boga tvoja žena, ki ima takega šovinista za moža!

Špela Č

Moj me ni še nikolu udaril – če bi me, bi me videl samo še na sodišču!!!!

lp, lila

Pa saj ne morem verjeti!!!! Kako se moški počuti potem ko človeku, ki naj bi ga ljubil nabije batine? Dobi občutek zmagoslavja, vzvišenosti, moči in kontrole? Naj bi bile batine preventiva, cepivo proti nesoglasjem v družini oz. recept za srečen in dober odnos? Lepo te prosim!!! Glede na to v kakšni družbi se giblješ, še več… na kakšen način razmišljaš pa se ne čudim, da tvoje žene ni že tri dni doma. Mogoče je nežnost in pozornost našla v naročju koga drugega. In prav ima!
Batine…??? Mislm…. HALOOO!

Ah, punce ne se razburjat – je pac dobila takega kot si ga zasluzi. Tako kot vsi mi, a ne. Kjer se ne znajo pogovarjat, se pac malo stepejo. To bi lahko vedeli ze preden so se porocili, dobili otroke,…

John, ce si tole napisl kot provokacijo, si trofu na taprau mest, ce ne, bos pa mogoce jutr napisal se en post z vprasanjem: “Kako doseci, da me bo imela zena spet rada, potem, ko sem jo prebutal?” ;-))))))))

Očitno ste spet ugriznile v vabo, že tko ste danes mal nastrojene, ampak verjetno je kriva le polna luna;)

A ja še tole: mene vsak dan pretepe in imava res SUPER zakon!

A te po (goli) ritki naseska?

Ma, nisem hotel nič provocirat. Ve, ženkse, lahko jambrate, kako decov nikjer ni, pa kakšni so, pa kako jih dresirate, pa je vse OK, jaz pa ne smem pojambrat, da mi je hudo, ker žene nikoli ni. Moški pač ne jambramo. Pa saj sem rekel, da je še nikoli nisem udaril. Napisal sem samo, kaj je rekel kolega, ki sem mu res zavidal ženo. (pa še moja bivša punca je bila in me je pustila)

A ne vidite, da je samo grda PROVOKACIJA?????

Eni so pač taki, da uživajo, če odgovorite na njihovo provokacijo.

Ne se spuščat na Johnov nivo.

Bodite sonce sebi in drugim,
Anika

Ti si pa res BOGI !!!!!!

Tako je, John. Kar ta družba krvavo rabi, je moška emancipacija!

New Report

Close