Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Zaščitna ograja-postelja

Zaščitna ograja-postelja

Našega tamaučka bomo selili v ta veliko posteljo, pravzaprav oba. Imamo cel projekt priprav, kupili novo posteljo, novo odejo, nove kapne, zvezdice na strop itd. Imamo pa en problem, kje kupiti delno ograjco za posteljo, da ponoči ne bi padel dol. Sicer zleze s postelje brez problemov, ampak ponoči ko se kobali sem in tja, pa rabi nekaj, da bi ga zadržalo.

Mi smo kupili v Ikei, 6 eurov. Poglej v katalog na http://www.ikea.at/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10101&storeId=8&productId=20760&langId=-21&parentCats=10106*10197
No ja, mal dolg naslov. Pa dej copy paste pa bo :))

Tocno to smo iskali.
Hvala b.erta

nova
Uredništvo priporoča

Lahko pa narediš kar iz ene dile, ki jo imaš sigurno doma in na vsako stran pritrdiš malo daljše deščice, tako, da zajahajo okvir od postelje in potem, ko ne rabiš več, postane ograja lahko kar polica v otroški sobi.

N., a ti si tudi N.?

N.,

sem že skoraj ostrmela ob misli, da se že vi pri vaših nežnih mesecih sami kobacate iz postelje:)))

Maxi

Ja, tut sama sem samo gledala…kdaj sem pa to napisala??? Pri nas smo bolj štoraste sorte-šele sedeti poskušamo.
Zgleda, da nas je več na N. – naj spremenim nick, ali boš mogoče ti N.?
ta druga N.

Kot je že zgoraj napisala MatejaG: naredi sam.
Tukaj je en primer: Vaš link

New Report

Close