Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Koliko vas tukaj laže ali pretirava?

Koliko vas tukaj laže ali pretirava?

Mene pa samo zanima, kdo si upa priznati, da tukaj na forumu laže ali vsaj pretirava in razlaga stvari, ki niso možne. Kar nekajkrat sem to že opazil, in mi je že malo neumno sploh brati stvari. Eni govorijo in svetujejo stvari, ki sploh niso res, drugi so zgleda neizobraženi ali ne vem kaj (ja, polnomastno alpsko mleko smo dajali, ko pa sploh ne obstaja, ampak je največ 3,2), pa še ogromno jih lahko naštejem, če hočete). Hočem reči, za božjo voljo, ne upoštevajte vedno vseh nasvetov pa brez veze je nakladat in se hvalit, ker izgubljate na kredibilnosti.

jaz govorim po lastni pameti in izkušnji. če pa je ta po tvoji presoji morda omejena, se pa opravičujem.
lažem ne. ne tukaj in ne drugače
T.

Za tebe (vas) vem, da ne in vas s to temo ne povezujem.

Najprej poglej sebe: podpišeš se RESNICOLJUBNA, iz pisma pa je razvidno, da si moški?!

nO, TOLIKO O ISKRENOSTI

Liza

Pa povej kdo naj bi po tvojem toliko nakladal.

aja, a je to takšen prekršek če napišeš polnomastno alpsko mleko, če v resnici uporabljaš 3,2?

prosim lepo, mogoče se kakšna stvar včasih malce olepša, pa tudi kdaj se zatipkamo (sploh se mi ne zdi fer, da se nekatere forumašice od tega izvzeme)

ampak – NE, nismo lažnivke, draga resnicoljubnica :))

Glede polnomastnega Alpskega mleka sem pa jaz napisala – oprosti moji ozki razgledanosti – mislila sem mleko 3.2, ki je zame polnomastno… Sem pač neizobražena. Vseeno pa sem iskrena saj ne pišem klobas kot:

– avtor: Resnicoljubna
– v tekstu: sem to že opazil

Različna spola, se ti ne zdi? Kje pa je tvoja iskrenost?!

nika

Hm, kako pa lahko ugotoviš, da nekdo svetuje ali pripoveduje nekaj, kar ni res?

Pa kaj te briga, če tukaj kdo laže ali pretirava.
Skrbi zase in če se ti kaj ne zdi prav ali pretirano mirno “pojdi mimo”.

A res nimaš drugega dela, kot da te zanimajo takšna vprašanja?
Naj še enkrat opomnim, da je to forum Starši starešm in ne Kdo laže ali pretirava.

Tako me pa res razkuri…

Suzana

Resnicoljubna: Kamen naj vrže tisti, ki je brez greha.

Jaz na tem forumu pišem samo take stvari, katere si kadarkoli upam ponoviti komorkoli tudi osebno.
Samo enkrat davno davno se je zgodilo, da sem nekomu naredila krivico, za kar mi je sedaj zelo žal, ampak tedaj s takratnimi mojimi izkušnjami se je zdelo prav.

Glede polnomastnosti mleka pa tole: a ni tako, da se pri nas po naši slovenski klasifikaciji (se razlikuje od države do države, kar nima veze s samo vsebnostjo maščobe v mleku) za polnomastno klasificira mleko in mlečni izdelki s 3.2 mlečne maščobe? Saj zato pa dajemo otrokom polnomastne jogurte in skuto, ki pa so vsi 3.2. Da to pot svoje trditve podprem, sem malo pobrskala in evo klasifikacije:
….
Po vsebnosti mlečne maščobe ločimo mleko na:

polnomastno mleko, ki vsebuje najmanj 3,2 % mlečne maščobe,
delno posneto mleko, ki vsebuje najmanj 1,6 % mlečne maščobe in
posneto mleko, ki vsebuje največ 1 % mlečne maščobe

Torej je nekdo čisto prav napisal, da je alpsko mleko polnomastno.

Kdo je sedaj neveden?

Pozdravčič!

Odgovarjam samo na vprašanje:
vesno pišem tisto v kar jaz osebno resnično verjamem, če se komu to zdi pretiravanje, potem kdaj pa kdaj tudi pretiravam, sem pa pristaš vedno iskrenosti in resničnosti, vedno in povsod.

no, pa takole:
Jaz vedno lažem… tudi zdaj, ha, ha…

Lažem tako,da niti sama sebi ne verjamem!OK?

Tole je pa zabavno vprašanje, podobno logičnim nalogam o otokih, kjer živijo moški, ki vedno lažejo in ženske, ki nikoli ne. Ali obratno, da ne bo zamere:) Kajti tisti, ki vedno laže, bo seveda sedaj odgovoril, da govori samo čisto resnico.

Resnica je nasploh zabavna stvar. Sama verjetno kdaj vsaj malo olepšam zadeve (npr. ne rečem, da sem se drla, ampak napišem, da so mi popustili živci). Še večkrat pa ne povem zadeve v celoti. Ko hočem pohvaliti svoje otroke, spustim njihove napake; ko pišem o težavah z njimi, pozabljam na njihove dobre lastnosti ipd.

Sicer (mislim vsaj) na forumu še nisem naredila česa takega, sem se pa že zalotila v vsakdanjem življenju.

Se pa tudi sama včasih podvomim o prebranem. Ko natančno pogledam vase, ugotovim, da je to iz gole nevoščjivosti npr. ko berem o tem, kako dober odnos ima TinkaraC s svojim možem ali pa ko preberem kaj vse počnete z otroci. Takrat se oštejem (kot Pika Nogavička) in si rečem: če ti tega ne zmoreš, pa morda še boš!

lp
Alenka

evo, da ne bo kdo rekel, da sva totalna mazljivca, ne preveč izpostavljat :-). včeraj sem dobila rdečo rožo, danes je šel z dolgim nosom na fitnes, ker sva se spičila… ampak, veste kaj, moj moški je pač tak in natanko vem, kako tiktaka… pa zdaj temu recite prilozovanje ali pa kaj drugega…. brez ljubezni (in njega) mi živeti ni… a sem spet zaljubljena?

Ti, jaz pa se ful zabavam ob debeli Zofi, ker mi je totalno jasno, da je čisto mahnjena na svojega moža… pa naj reče kar če…

In mislim, da se vsi zelo veliko naučimo iz vseh odgovorov, četudi kdaj podvomimo. jaz v primeru dvoma – raje poskusim… kaj pa veš, mogoče pa deluje … :-)))

veliko veselih uric…
T.

jaz se na forumu nič ne lažem in tudi ne pretiravam, ker bi bilo to prelahko in torej dolgočasno. vsak se lahko na internetu dela, da je maneken ali pa doktor znanosti. je pa res, da se nekatere forumovke pod zelo osebne poste niso upale podpisati s pravim nickom, vendar jih čisto razumem.

Jaz lažem:P

Ne vidim smisla, da bi kdo na tem forumu lagal, saj smo v bistvu vsi anonimni. Ravno tu je mesto, da lahko poveš po pravici, kaj te žuli, dosti lažje, kot pa nekomu, ki ga poznaš razlagati svoje probleme.

kakšni so pa potem recimo avstrijski jugurti s 3,6 maščobe?

New Report

Close