Najdi forum

Vitamini za otroke

Zanima me, katere vitamine (ce jih) dajate svojim otrokom. Imam puncki, stari 9 in 5 let, zelo aktivni, in predvsem starejsi, ki je bolj drobna, bi rada dajala kaksne dodatke. Pred leti mi je pediatrinja rekla, naj vitaminske dodatke kupujem v Italiji, ker tisti, ki se jih dobi pri nas, niso tako ucinkoviti. Kaj menite vi? Kaj pa menite o dajanju olja iz psenicnih kalckov, ki se ga dobi v kapsulah, otrokom? Hvala za morebitne nasvete. LP

Jaz jim občasno dajem pikovit – je dobrega okusa in deluje!
Mateja

Obstaja knjiga Otroška vitaminska biblija (izdala MK)!

jaz bom svoji hčiri definitivo dajala Nutrilite vitamine za otroke. So popolnoma iz naravnih sestavin in so za žvečit in otroci jih imajo zelo radi, ker so super okusa. Moja je sedaj stara šele devet mesecev, zato ji jih ne dajem, jih pa vsak dan jeva midva z možem (tiste za odrasle seveda) in odkar jih jeva (približno dve leti ) še ni bil nihče niti prehlajen. Jedla sem jih tudi med nosečnostjo in sva se tako jaz kot hči vseskozi odlično počutili.

Uma, kje pa kupiš te vitamine? A so primerni za 1,5 let starega otroka?

lp Vesna

---------------------------------------------- Nikoli se ne kregajte z idiotom, spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami!

Nisem Uma, vendar Nutrilite poznam (amway).

Na žalost so ti vitamini primerni šele za otroke od 4. leta starosti naprej (so za žvečenje).

Pri nas moramo počakati še dobri dve leti.

Nataša

Nataša ~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ V naši glavi se slabo prelevi v dobro, nesreča v srečo, revščina v bogastvo. (Edmund Spenser)

Hvala, Nataša!

lp Vesna

---------------------------------------------- Nikoli se ne kregajte z idiotom, spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami!

Tudi jaz poznam te vitamine in mislim, da bi tam nekje od 2 let naprej, lahko dala polovičko vitaminske tabletke.

V naših ekoloških trgovinah se dobijo tudi povsem naravni otroški vitamini z ekološkim certifikatom, G&G Vitamins, Kid’s Rainbow Food.

New Report

Close