Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Podčetrtek kako je tam???

Podčetrtek kako je tam???

Pozdravljene

Ali je mogoče katera že bila v toplicah Podčetrtek? Kako vam je všeč? Kaj menite ali bi bilo dobro, če bi šla z sedemmesečnim otrokom v toplice? Kaj mi priporočate? Tam so tudi Olimje je zelo lepo baje…
Prosim nasvet in 100x vam hvala.

Lep sončen dan
Doroteja

Meni je bilo zelo všeč. Pozimi je sicer gužva v notranjem bazenu, tako da smo se hodili kopat v Rogaško. Poleti bo verjetno fino, ker bodo vsi v Termah 3000, v “starem” kopališču pa ne bo take gužve. Tudi poleg kopanja imaš veliko možnosti za krajše sprehode in izlete.

Lp B

Mi smo bili, ko je bil malček star 1,5 let in…ne vem, kaj naj ti rečem. Saj je blo fajn, mali je užival v vodi, ampak…jaz sem imela ogromno predsodkov. Tja namreč prihaja ogromno predvsem starejših ljudi z bogato zbirko (tudi) kožnih bolezni, vsi se samo namakajo, vročina v notranjem bazenu je velika, pravega plavalnega bazena ni…. Ne vem, no. Če nimaš predsodkov, potem zna biti fajn, če pa mene vprašaš, pa je morje boljša varianta. Tudi zato, ker v kopališču ni nobene prave sence, imajo sicer veliko senčnikov, ampak ko se zagreje ves ta beton….

Pred dnevi so sicer odprli tudi ta novi akvapark, ki pa je bolj za odrasel otroke, ker je povdarek na toboganih in ostalih vodnih vragolijah. Tam za sedemmesečnika ni baš…

mi smo bili tam prvič, ko je bil mali star 8 mes in smo se potem vračali vsaj enkrat na pol leta. vse super, le notranji bazenski kompleks pe prvroč (voda in zrak). tako da se poslužujte zunanjih bazenov!

Z eno besedo: SUPER

super!!

Tudi moj post se je nekam izgubil, v bistvu pa to, da lahko veliko vidiš, okusiš (čokoladnica, z mnjaaaam dobro čokolado), dežela čarovnice, konji, eksotične ptice,… čista voda, prijazni ljudje,jelenčki,….

Mi smo bili zelo zadovoljni

Ja tudi jaz ti priporočam te terme ker hodiva z ženo tja že 5 let – naslednjo spomlad pa gre z nama tudi najina 11-mesečna hčerka,in moram reči da je bilo v teh letih kar veliko majhnih otrok tam pa tudi dojenčkov.In še veliko stvari je za pogledat:čokoladnica,čarovnicein še bi se kaj našlo.Midva že poznava skoraj vsak kotiček.

imaš dva dela term Podčetrtek oz. term Olimija kot se sedaj imenujejo. To so bazeni zaraven hotela, hišic in aparthotela drugi del pa so bazeni Akvaluna, ki so zraven kampa, ki je oddaljen cca 1 km. Z majhnimi otročki je bolje hoditi na bazene zraven hotela, ker imaš en krat na dan vključen izhod, kar pa (vsaj lansko leto ) na bazenih Akvaluna ni možno, kljub temu, da imajo vsi restavracije, v katerih lahko naročiš za jest zraven. V bazenih zraven hotela imaš možnost naročila celodnevnega kopanja s vključenim kosilom v bližnji restavraciji. Sami smo letovali v aparthotelu, ki je pod zemljo povezan z bazeni. Ko so bili otroci še majhni in so že jedli ostalo hrano, sva z možem vzela celodnevno kopanje s kosilom. Povsod visijo meniji kaj je ta dan za kosilo (ali pa vprašaš na blagajni bazena, kjer kupiš karte in ti tudi dajo kupon za kosilo). Zjutraj smo šli na bazen, se kopali do cca 12, odšli na kosilo, z malimi potem spat in popoldne nazaj na bazen do večera. Mislim, da za tako majhnega sončka, kot ga imaš ti, bazeni v Akvaluni še ne bodo zanimivi.

No, mi smo pa bili z malčkom (14 mesecev) v Aqualuni in smo se imeli krasno.

Imajo dva otroška bazena in sicer je en globine 40 cm, drugi pa 60 cm, v tem slednjem so tudi otroški tobogani. Voda je v teh dveh ogreta na 32 stopinj, kar je meni bilo sicer preveč v tej peklenski vročini, otrok pa je užival, saj je lahko neprimerno dlje v vodi. Potem je tam še večji masažni bazen (voda ima 27 stopinj), pa ogromen bazen z umetnimi valovi, ki so na vsako uro po 10 minut. No in kot največja zanimivost pa še tobogani “za odrasle” oz. določena je minimalna starost 10 let v spremstvu staršev, za “kamikaze” pa je potrebna starost 16 let. Tudi starša sta si malo privoščila norčij na toboganih in dobila injekcijo adrenalina. Bilo je enkratno.
lp

Jaz sem bila v Olimje, za podčetrtek ne vem ali je to isto? Meni je bilo v Olimju všeč, lepo, narava, dobra ponudba, hrana…

New Report

Close