Najdi forum

Zdenka Zalokar Divjak

Pozdravljene,
vsem staršem, ki imajo predšolske otroke želim sporočiti, da sem bila pred kratkim na predavanju doc. dr. Zdenke Zalokar Divjak. Njeno predavanje pa morate iti poslušati. Končno sem dobila popoln strokoven nasvet pri vzgoji mojih otročičkov. Res izjemna ženska.
Pozdravček!

Ne bi bilo slabo, če bi še nam Forum-kam posredovali nasvete dr. Zalokar Divjak o vzgoji naših sončkov. Če imate čas in voljo?

Hvaležna bom za vsak dober nasvet,
Brina

bi lahko malce več povedala, kje je to bilo, kdo je ta zenska

nova
Uredništvo priporoča

Alenka, tvoja pohvala Zdenki Zalokar Divjak mi pride zelo prav, ker sem si ravno včeraj v knjižnici sposodila dve njeni knjigi o vzgoji. Drugače raje berem tuje avtorje, vendar, ko sem malo prelistala po obeh, sta se mi na prvo oceno zdeli vredni branja.

Hvala za priporočilo in lep pozdrav, Tina

Bila sem na njenem predavanju, organiziranem v vrtcu. Bilo je res zelo prejetno in poučno. Po predavanju lahko kupiš njene knjige… Jaz sem eno kupila, pa se je ne da brati. Plete in plete, nič ne pove. Naslovi so taki, da te potegnejo, ko pa začneš brati…. Nakup odsvetujem.

Nataša

Brala sem njene članke, ko je še objavljala v Oni. So mi bili všeč.

Se strinjam…najprej sem prebrala knjigo. Naslovi veliko obetajo, potem pa sčasoma sama sebe negira. Moram priznati, da sem se ob branju večkrat razburila. Sicer pa je na predavanjih kar v redu.

Spoštovani.

Mogoče nekoliko prepozno, toda kljub vsemu… Za vse tiste, ki Vas utegne zanimat sporočam, da je danes v sredo, 10.11.2010 ob 18.30 uri v Antonovem domu, Tržaška c. 85, Ljubljana-Vič predavanje Zdenke Zalokar Divjak. Naslov danešnjega predavanja je: POMEN VREDNOT V SODOBNEM ČASU (ljubezen, poštenje, delo, resnica, dobrota). Na koncu naj omenom, da je to le eno od predavanj v okviru ŠOLE ZA STAŠE. Bolj podroben program boste dobili na spletni strani Zavoda Perlikan karitas.

Zvone

Prebrala sem eno knjigo, na njenem predavanju še nisem bila. Bil pa je mož, ko je predstavljala tabor za petletnike, kamor smo dali našo punči. Veliko njenih pogledov res temelji na zdravi pameti. Včasih ima pa kake take “ostre” ali kako naj rečem, kot je napr ta, da je astma posledica pretirane navezanosti na mamo (moj mož je zdravnik, se strinja, da je veliko stvari tesno vezanih na psiho, ampak take 100% prepričane izjave so pa vseeno pretirane). Med drugim tudi glede dolžine dojenja (čez eno leto je zanjo samo še razvajanje …)
Slutiti je, da po malem še pripada tisti “stari šoli”. Na taboru ima napr. med kosliom tekmovanje, katera miza bo pojedla v tišini in ta miza dobi za nagrado bombon po kosliu. Sama sem bila prepričana, da bo naša punči to zdržala in je res, je zelo uživala. Za fanta pa nisem ziher in ga verjetno ne bomo dali na njen tabor.

Njena knjiga mi je bila všeč. Je pa tudi ena izmed tistih, od katerih vzamem samo tisto, kar ustreza mojim/najinim pogledom na vzgojo.

Pozdravljene!

ALI ima TA GOSPA KAKŠNE INDIVIDUALNE PSIHOTERAPIJE, KI SE JO LAHKO UDELEŽIMO STARŠI Z OTROKOM – PUBERTETNIKOM?
Namreč tukaj vidim, da so ta predavanja namnjena bolj predšolskim otrokom oz. vzgoji predšolskih otrok.
Ali mi zna kdo pomagati oz.kam naj se obrnem?
Naša 13 letna hči je zelo pridna v šoli, za dobro oceno si je ni potrebno tako zelo truditi,ji kar uspeva…, zelo odprta, čustvena, komunikativna, ampak doma ima (zadnje leto , morda leto in pol ) take izpade, jezikavo odgovarja, če nekaj ni kot se zamisli, reagira zelo razburljivo, eksplozivno…. Ma se ne da povedat, no… Zaradi tega se kar naprej prepiramo. Včasih je tako hudo, da jokam še jaz in potem ONA kliče moje starše, da se potem še oni sekirajo zaradi tega… Mi ZNA KDO SVETOVATI KAM PO POMOČ??
Saj sem vesela, da se nam ni potrebno mučiti s šolo ampak to zdaj ne pomeni, da bo vedno dosegla vse drugo. Nismo ji vedno vse ustregli in ni edinka, saj je prva od štirih otrok….

ZALKICA – mislim, da bi vam znal pomagati gospod Marko Juhant: [email protected]

Osebno je grozna ženska. Polna predsodkov, misli, da ima vedno prav, arogantna, domišljava

Objava čaka odobritev

New Report

Close