Najdi forum

Pozdravljene,
danes smo kupili prve sandalčke. Ker se šele dobro učimo hoditi (11 m), sem v dilemi, če smo kupili pravilno. Izbirali smo med Playshoes in Ciciban in se (priznam zaradi cene) odločili za prve. Bile so pol cenejše, ravno tako ortopedske in na pogled res nič slabše. Prodajalka mi je zagotovila, da pri cicibanu veliko plačaš tudi ime (vendar gotovo tudi cena ne laže). No rezultat je, da sem sedaj v dilemi, če smo dobro izbrali. Naj povem še, da imamo tudi cicibanove čeveljčke (take kot naj bi morale biti), vendar so ji sedaj občutno prevroče, tako da smo potrebovali sandalčke. Kaj menite?
LP

pozdrav

kupila si v redu. Sicer vsi opevajo Ciciban, kako so dobre, toda pri vsej stvari plačaš največ ime. Ne nasprotujem temu, da so Cicibanke dobre….nenene, so super, toda važen je ortopedski podplat. Kupila si kljub nižji ceni dober! Verjemi mi!
Saj vem, da je to stara fraza, toda včasih ni bilo Ciciban in kaj še vem…

lp

Nataša hvala za odgovor, saj me je že prodajalka isto prepričevala, ampak včasih jim pač ne verjamemo (oni ne držijo Cicibanovih čeveljcev). Ortopedski podplat imajo, nimajo pa opetnice, so zadaj odprte. Sicer pa sem slišala, da zdravniki ne predlagajo ortopedskih podplatov, razen v primeru, da je to res potrebno? Pa še nekaj me zanima. Ali je že katera dala mleko- adaptirano po lončku z nastavkom (mi imamo Aventovega, in ga uporabljamo brez varnostnega ventila, ker tako rada pije). Ker smo se do sedaj še dojili in to ukinjamo, me zanima, ali naj sploh uvedem flaško? Hvala za odgovore!!
LP

nova
Uredništvo priporoča

Ko smo pri prvih sandalčkih – mene pa zanima, kje so te trgovine – playshoes in ciciban – v hali A so jo po zadnjih informacijih zaprli?

Hvala

Ja, glede sandalčkov mislim, da si se čisto v redu odločila. Naša je zelo veliko hodila in še hodi bosa, kar se mi zdi še najboljše, seveda na varni podlagi (ne po cestah, trgovinah, …).

Glede flaška pa mislim, da ni potrebna, če zna tako lepo piti po tistem nastavku. Flaška je le nadomestek za bradavico, za pitje pa so kozarčki. Lepo se boš izognila tisti neprijetni navezanosti na flaško in sitnostim, ki jih lahko prinese (pokvarjeni zobki).

Nina

Ciciban ima tudi ortopedsko oblikovan podplat, nima pa ortopedkega vložka – mi imamo še plosko nogo in ortopedove besede so bile, da s otropedski vložki mučenje za otrokovo nogico. Mi imamo SUPERGE (platnene) Cicibana ter Teve, Sandalov nimamo.
T,.

Tudi mi imamo Cicibanove platnene čeveljčke, sandalice pa Teva in smo max zadovoljni;)

lp

Saj boš takoj vidla, če otročku sandalčki ne bojo odgovarjali (se bojo sezuvali in to)… za poletje in glede na to da ste ravno shodili oz. boste vsak čas, pa je meni fiziater rekel da je najboljše če otrok hodi bos, da je to še vedno najboljše za nogico…

Lepo se imejte, lp, Urša

Trgovine z otroškimi čeveljčki Previ v BTC hali A niso zaprli. Preverjeno, sem bila včeraj tam in imajo kar veliko izbiro, nekaj parov posameznih številk še pod ugodno.

Tudi mi smo bili v dilemi, kakšne čevlje kupiti našemu sončku. Odšli smo v trgovino Ciciban (LJ obvoznica, izvoz Bizovik, nato desno še kakšen km) in nismo dobili enih čevljev, ker imamo debelo in visoko nogico (9 mesecev in pol, 76 cm, 12,8 kg). Odločili smo se (jaz sem še vedno v dilemi,ali je prav) za odprte BIO sandale (8190,00 SIT), ki se zapirajo na ježke, vendar so spredaj odprte. Postavljamo se sicer na noge, kaj več pa še ne. Upam, da bo imel dovolj opore spredaj.
Za ostale Cicibanove trgovine pa ne vem, kje so. V tej imajo vse modele, ker je pač njihova trgovina.
Lep dan!

Mi smo pa že aprila – pri 10 mesecih- kupili v Di-massu na obvoznici v Črnučah spredaj zaprte sandalčke iz usnja, mehke, s petno oporo. Po lanski ceni 5.900. Ker se naš fantič prav povsod plazi, vključno travniki, igrišča, asfalt v mestu,….je odspredaj že zgural usnje….Če se ti dete ne plazi, bodo spredaj odprti kar prava stvar, sicer pa bo bolje, da ko ga spustiš u život, da mu natakneš kaj bolj primernega.

Playshoes znamko dobiš v spletni trgovini http://www.mimo.si
In še veliko drugič znamk

New Report

Close