Najdi forum

Batagel-igea compact

Prodam vodni sesalec Batagel-Igea compact, skoraj nov. Vem, da to ni forum z malimi oglasi, vendar se je ta tema o uporabnosti vodnih sesalnikov tu že pojavila.
Da ne bo pomote, sem zelo zadovoljna z njim. Kupila sem ga pred kratkim, ko smo se selili v novo hišo, z namenom, da bom sama čistila hišo in si poenostavila in skrajšala gospodinska opravila. Pa sem ugotovila, da mi čiščenje ogromne hiše veeno ne znese in smo najeli snežilko, ki mi počisti enkrat tedensko. Gospa je malce starejša in mi je že na začetku povedala, da ne bo uporabljala to čudo tehnike, da še vedno prisega na cunjo in vedro.
Sedaj ne vem kaj naj z vodnim sesalcem, ki pa ni bil tako poceni, da bi se mi prašil v shrambi.

Če je katera zainteresirana, naj se mi javi.

LP TINA

Tina, sporoči ceno in e-mail ali tel.št.

Tina,

če boš imela kakšnega kupca odveč, se toplo priporočam. Moja igea je nekaj starejša. 051-308-615

lp
ana

nova
Uredništvo priporoča

Tina,
ko si imela predstavitev Igee so ti prav gotovo povedali, da ni namenjena samo za sesanje, ampak tudi za čiščenje zraka.
Mi zrak v stanovanju vsaj enkrat tedensko ščistimo. Vem, da se sliši čudno, ampak vseeno. Povem ti samo za tale primer. Pred kratkih (kake 3 tedne nazaj) smo ga vklopili za 45 min za 100 kvadratov veliko stanovanje. Tedaj je bilo ravno tisto obdobje, ko so tako noro cvetele smreke in je bilo vse rumeno od cvetnega prahu. Ko smo se vrnili, sem hotela zliti vodo ven..ampak glej ga zlomka…voda je bila čisto rumena, na povrsju je plavala debela plast rumenega prahu. Zrak pa je bil seveda temu primerno svez, ker sem v vodo kapnila še nekaj kapljic eteričnega olja. Z možem skoraj nisva mogla verjeti, da se je nabralo toliko prahu v sesalec, ker sva pač mislila, da to tam stoji, pa voda je noter in sčisti kolikor pač ščisti, nisva pa vedela, da sčisti res tako zrak. In vsa prepadena sva skupaj ugotavljala, da smo v tistem obdobju dejansko tak zrak vdihavali in živeli v takem stanovanju. Sedaj poleg sesanja čistimo tudi zrak. redno.

Torej razmisli o prodaji Igee.

pozdrav m

mojca222 – a je kaj važno, kje v prostoru stoji in kako ga pripraviš (na koliko imaš jakost, a brez cevi, a je separator notri…….)

midva ga vedno postaviva na hodnik, drugače ni toliko važno kje je. 15 min za 16 kvadratov. Nobene cevi nimaš priključene. Separator je lahko notri. Jakost? saj piše poleg gumba(čiščenje zraka, mislim, da je to 2).

V kolikor še nisi prodala mi na moj e-mail sporoči ceno -zanima me tudi če imaš zraven tudi krtačo za glob.čiščenje in nastavek za čišč. stekla. Hvala.

e-mail: [email protected]

Tina, v kolikor še nisi prodala mi na moj e-mail sporoči ceno -zanima me tudi če imaš zraven tudi krtačo za glob.čiščenje in nastavek za čišč. stekla. Hvala.

e-mail: [email protected]

Pozdravljeni!

Vidim, da je tema že zeelloooo stara, vendar vseeno moram poskusiti.

A ve mogoče kdo, kje se ti sesalci proizvajajo, če sploh? Ve kdo, če se kje na internetu da dobiti plastične dele? Namreč, potrebujem nekaj rezervnih delov. Poklical sem v Postojno, ampak za neobstojno plastiko so deli pretirano dragi… Sesalec še deluje, zato mi ga je škoda zavreči.

Hvala.

LP!

http://www.turist-on.net http://www.villa-rajna.com

Pozdravljeni
Mi smo dobili sesalec Igea od babice in sicer cisto nov,še v vrečki.Ampak ga ne znam sestaviti.😁A je mogoce kje v blizini Domžal,da mi pride pokazati to cudo od sesalca.

Pomagajte si z navodili za uporabo – http://www.batagel.com/images/pdf/ebook_igeac2.pdf

Živjo vsem. Zopet oživljam temo, začeto pred veliko leti … Namreč, prodajam sesalnik Batagel-Igea compact. Kupljen je tik preden so ukinili proizvodnjo, to je pred približno petimi leti. Uporabljan je bil zelo zelo malo (med 5 in 10X) in je v zelo ohranjenem stanju, z vsem priborom. Če ga katera ali kateri želi, se spet ponuja priložnost.

Kolikor hočete zanj.
[email protected]

Pozdravljeni zanima me desalec in koliko je zadnja cena lp 041381497

New Report

Close