Najdi forum

Prvi čeveljčki

Moj mali sinko že veselo hodi naokoli in se ravno odpravljamo po njegove prve čeveljčke. Forumke prosim vas za nasvete, kje in kekšne čevljčke kupiti. Sploh sedaj ko bo kar vroče. Ali sandalčke ali kake platnene. Aha…. nakupovala bova v Ljubljani tako da prosim za kak namig za trgovine z otroško obutvijo v Ljubljani.
Hvala vsem in lep dan!

toplo priporočam trgovina ciciban na litijski cesti.

Trgovina Preli v kleti hale A v BTC (Superfit, Ciciban…), ali pa trgovina Peter Pan v TPC Murgle – nasproti trgovine Ariel – tudi Ciciban, Nike.

nova
Uredništvo priporoča

Definitivno Preli, v kleti hale A, v BTC, čevlji pa Super Fit “FirstSteps”. Najboljše.

Ciciban na Litijski – zelo velika izbira – za prve čeveljčke bi jaz izbrala iz progarma Softy – nekje med čeveljčki in sandalčki. Prdevsem naj bodo spredaj pri prstkih zaprti.

Kuci oprosti ,ker imam tudi jaz enako vprašanje kot ti vendar še poduprašanje.Kako pravilno določite št. čevljev .Probala sem mu ze nekaj čevljev pa se mi zdi ,da pokrči prstke in potem nikoli ne vem ,če so mu prav .Kako ve probate čevlje? Lp

Moya,

najbolj sigurno mu lahko čeveljček pomeriš tako, da mu daš nogico na podplat čeveljčka – seveda moraš pri tem še upoštevati malo roba. Tako sem jaz kupovala čeveljčke za naše malčke. Sedaj so pa že veliki pa teh problemov ni več.

Po priprorocilu nevrofizoterapevtke
so CICIBAN bojsi kot Superfit.
Za prve korake.
In se popolnoma strinjam, sem bila v obeh trgovinicah.
Ciciban na LItijski je super.
Lp
N.

V trgoviniah imajo merilec velikosti čevljev – morda vam uspe, da stopi na tisto”stopalo” in mu boste lažje določili velikost. Ali pa narišite njegovo stopalo na pair in ga izrežite ter pomerite v čeveljčku ali na merilcu velikosti. Vendar pozor! – še vedno mora otrok čevelj res pomeriti- zgodilo se mi je namreč, da je bil čevelj sicer dovolj dolg, da pa sinu ni šel na nogo, ker je imel tako visok nart.

Jaz sem ravno včeraj kupovala čeveljčke in ker nisem vedela številke, sem prosila prodajalko, če imajo merilo za nogice in smo sinu stopalo lepo izmerili. Prav gotovo imajo v vsaki taki trgovini tudi merilo, samo vprašati je treba.

Prišla sem frišno iz Cicibana na Litijski:

Izmerila mu je št. 19. Pri nekaterih modelih se mu je bolj prilegala št. 19, pri drugih pa 20. Zato se mi zdi, da je tisto merilo bolj okvirno. Treba je paziti, da čevelj ni premajhen ali prevelik.

Prodajalka ni bila sicer neprijazna, bila je pa silno odsotna… tako,da se mi je zdelo kot, da nima pojma o otr. obutvi. Le rutina ji je šla od rok: merilo ipd.

Na koncu sva vzela copatke, ker se mi zdi, da bo tekstil v kombinaciji s semišem manj deformiral nogico. Čez kak mesec, ko se bo navadil na te, bomo šli pa še po kake poletne sandalčke.

Ne pozabite s seboj vzet nogavičk. Jaz sem jih morala tam kupit.

Lp, Miki

Hvala za nasvete še danes gremo po sandalčke .LP

Danes kupili prve čevlje v Cicibanu.Hvala za nasvete LP

Hvala vsem za nasvet. Šli smo v Preli in kupili Superfitove čeveljčke. Res so dobri. V bistvu so bili edini, ki so mojemu sineku šli normalno na nogo, ker ima bolj široko nogo. Sedaj pa veselo hodimo naokorg.
Lep dan!

Sonček Bled, znamka Playshoes, http://www.playshoes.com

Dobiš jih v spletni trgovini http://www.mimo.si

New Report

Close