Najdi forum

Dramski teksti

Ojla!

Na razredni stopnji bi rada imela dramski krožek. Zanima me, če je katera pripravljena poslati kakšno dramsko besedilo.

Obstaja kaj na internetu??? Prooosim pomagajte.

Mail sporočim kasneje.

LP

Žal nimam tekstov, in če ti ne bo prek foruma uspelo dobiti nič, se obrni na kakšno ljubiteljsko oz. amatersko gledališko skupino, ki jih je kar nekaj. Gotovo ti bodo lahko pomagali. Lep pozdrav!

Jaz tudi iščem primerno igrico za materinski dan, vendar je nikjer ne najdam! pomagajte!

x

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena!
Tudi jaz sem se do nedavnega stalno lovila glede teh tekstov. Zdaj sem brez službe in nimam teh problemov (hahaha). No, kar nekaj tekstov je na učiteljska.net, sama pa sem nekaj odkrila tudi v knjižnici. Kar nekaj knjig dramskih tekstov obstaja, sicer je večinoma za malo starejše otroke, pa se vseeno kaj najde. Malo lahko tudi poguglaš, lahko da kaj odkriješ. Najboljše pa je seveda avtorsko delo, ki ti pa vzame ogromno časa in energije. Najbolj enostavno pa je, da najdeš zgodbico na določeno temo in jo prirediš v dramsko besedilo.
Če se bom spomnila kakšnega naslova knjige (eden je Raglje v gledališču), ti še naknadno javim. Veliko sreče pri iskanju in ustvarjanju!!!

Veliko dramskih besedil se dobi tudi v knjižnicah! 🙂

A mi lhko kko pomagate, morm se hinavsko oblečti in obnašat, zato rabim nekaj nasvetov,saj imamo v sredo dramski krožek in če se ne izkažem vloge ne bom dobila

pzdravljeni!

jaz sem naredil gledalisko igro jurcek in storzek kot prvo. igra jih 5. lahko bi pa zaigrali tudi predstavo Kje si, Uršika Zala?, najbolsa igra.

Dramske igre so meni po pravici povedano mala malca.Ampak težava je v tem ampak prosim ne se norčevat ker me drugi zbadajo zaradi tega in me to pri tem zelo boli.no težave imam z črko r ker jo v različnih besedah sploh ne izgovorim.Sram pa me je tega ko npr gre zares in te vsi drugi gledajo in poslušajo.V dvorani ali v gledališču ko je vse tiho in morem jaz reči npr nekaj kar vsebuje črko r.prosim pomagajte mi premagati strah in črko r.

Hej..res nisi napisala, starosti..mogoce ti lahko logoped pomaga…drugace, pa se da besede s crko r malo spremenit v besede, ki jih bos lazje izgovarjala….Ko smo mi igrali igro, je tudi en fant (26l) imel enak problem, in si je svoj tekst tako prilagodil, da se na igri ni niti opazilo…Bil je super igralec…Pogumno naprej 🙂

https://med.over.net/forum5/posting.php?mode=reply&f=65&t=1887560&sid=f4213f7bb377864156eca8807979adc2
evo.
Mia

guifz8udi

MELJUČKA

možeš da pronađeš down below

https://www.youtube.com/watch?v=KolfEhV-KiA

New Report

Close