Najdi forum

Ojla!
Ima kdo telefonsko številko zastopnika za Tupperware? Nujno bi nekaj rabila za darilo.
Hvala za pomoč in lep dan še naprej,
maxi

Kje pa to rabiš? Naša je namreč iz Mozirja…

Naša pa iz Žabnice!

Nataša

Lahko pa vprašam teto za telefonsko njene zastopnice iz Ljubljane!

Nataša

Halo!

Od Ljubljane proti Gorenjski. Rabila bi nov katalog (moj zadnji je star 2 leti). Tašči je namreč po več kot desetih letih dobesedno crknla posoda za solato (tista velika, prozorna, s črto in pokrovom) in ima sredi marca roj. dan, pa bi ji to kupili.
Če imate nov katalog – to še prodajajo? Kakšne barve so sedaj in po kaki ceni?

Thanks,
maxi

ga. Nika je iz Ljubljane

tel: 040 393 327

Dober nakup ti želim

Neli

Pred par meseci je imela na Lj tržnici ena gospa štant s Tuperware posodo, in je delila tudi kataloge. Stojnico je imela postavljeno tam pri sadju in zeliščih. Je rekla, da pride na 14 dni.

Lp Barbara

Živio!

Moja sodelavka prodaja Tupperware, njen GSM je 031 539 825, doma pa je iz Kamnika, vendar pripelje na dom vse kar je Ljubljana z okolico, Kranj, …
Lep pozdrav!

Anča

Živio!

Vprašala sem soelavko in pravi, da je še vedno v prodaji, cena 3,5 l posode pa je 5.450, 00SIT. Obrni se na zgornji GSM in poslala ti bo tudi nov katalog.

Anča

Hvala lepa vsem, z Ančino sodelavko že v kontaktu.
Lep vikend,
maxi

Maxi!

Jaz predlagam skledo iz kolekcije Elegance. Fullllllll lepe. Plavo, turkizne s pokrovom. Sto posto ji bojo všeč.

Lepo praznujte!

Živjo Anča!

Tudi jaz bi zelo rada imela katalog!

Jo lahko pokličem???

mojca:)

Gospa Ana Žbogar, Šentvid.
01/519-80-89
mobi 041/725-425

Tudi meni ste pomagale tudi jaz rabim novi katalog.

Pravijo,da ima Tuperrware doživljensko garancijo. Vprašaj, če bi skledo zamenjali. Meni je ena počila, pa so mi jo res. Sicer pa bi lahko zapravila celo mojo plačo za Tuperrware.
lp

Tole Ano Žbogar poznam tudi jaz. Punce če bom imela še kdaj prezentacijo, jo bo naredila ona, ker je ful nevsiljiva !!!

07 3084036 Bučar Mira, je zelo prijazna in jo lahko pokličeš. Novo mesto
Ana

Če je posoda za solato od Tupperware, jo lahko samo zamenjaš, saj ima posoda 50-letno garancijo in ti jo v primeru, da se pokvari, brezplačno zamenjajo… ravno tako je s posodo na hermetično zapiranje – če le to popusti, ti posodo zamenjajo…

preden se odločiš za nakup, pojasni zastopnici v čem je stvar…

Lepo praznovanje,
Anaya

Živio!

Vse, ki rabite kataloge ali kakršno koli informacijo (seveda tudi zamenjava poškodovanih posod) lahko pokličete mojo sodelavko tel. 031 539 825 in poslala vam jih bo po pošti, lahko pa se dogovorite tudi za predstavitev. Jaz imam že skoraj vse od Tupperwara, pa moram reči, da sem izredno zadovoljna. Tudi moja sodelavka ni vsiljiva, tako, da vam jo toplo priporočam.

Lep pozdrav!

Anča

Sprašujete ali jo lahko pokličete, mojo kolegico?!!! Seveda jo lahko pokličete in sicer na tel. št. mobija 031 539-825 ali pa na domačošt. 01 832-51-67.mojca:) je pisal/pisala:

New Report

Close