Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja KJE PRAZNOVATI ROJSTNI DAN??

KJE PRAZNOVATI ROJSTNI DAN??

Pozdravljeni!
Najin prvorojenec bo imel letos deset let ( imamo še dveletnega nadobudneža).Do sedaj smo rojstnodnevno zabavo za prijatelje in sošolce vedno pripravili doma. Letos pa smo se pred kratkim preselili in naše novo stanovanje še ni prav podobno domu. Zato z možem razmišljava kje drugje bi lahko priredili zabavo oz. kakšen žur in kje naj pripraviva najinemu desetletniku.Ima kdo od vas kakšno dobro idejo. Že vnaprej hvala za odgovore! Mojca

Sedaj ne vem kako je s fanti, pri moji nečakinji so se dobili v mc’donaldsu pri koloseju, nato so šli še v kino in se jim je zdelo super odraslo.

Kaj pa praznovanje v živalskem vrtu?

Lp, Ali

nova
Uredništvo priporoča

Lahko najemš festivalno dvorano, al pa Tivoli

DRAGI ŽURER, HVALA ZA BRILJANTNO IDEJO. KAKŠNA KVADRATNI METER ŽURERSKEGA PROSTORA NAM BO VERJETNO ŠE OSTAL- TAKO DA TE IZ SRCA VABIM 25.3.2003 V DVORANO TIVOLI. Mojca

Moja sestletnica je odlicno praznovala v sportnem centru v BTC – pa ne Millenium, tisti, ki je zraven Dom interierja – za dve uri najames telovadnico s trsico, prineses sok in torto in otroci so bili navduseni.

Moj 10-letnik je letos praznoval v športnrm centru KONEX.

LP Tanja

HVALA LEPA VSEM ZA ODGOVORE,Mojca

Sportsiti je tisti center blizu Emporiuma
01 541 91 30

Za Konex se tudi jaz slišala in bojda je zelo vredi. Mojca2 bodi faca in ko boste žur opravili povej kje ste žurirali in kako je bilo.

Mi smo lani praznovali v Konexu – 2. rojstni dan in bilo je super. Otrok s starši vred nas je bilo 50. Otroci so imeli dve uri najet prostor za igre in veliko igral je bilo na razpolago (različno velikih žog, košev tunelov, kanvas, ponjava…). Animator Simon je bil enkraten. Naročili smo pizze, torto pa smo prinesli sami. Bilo je res čudovito.
Letos pa planiram najeti piknik prostor pri gostilni Mogota v Bistri pri Vrhniki. Tudi tam imajo veliko igral (napihljiv tobogan, veliko gugalnic). Tudi tam lahko sam prineseš torto, hrana je pa bolj iz žara.
Baje je tudi v živalskem vrtu prav zabavno.
LP Zoya

Kje pa je Konex? Imata mogoče tel. št.?

Cesta na Brdo 109, telefon 256 21 56.
Konekx je nasproti Kemofarmacije pod klancem, ki vodi na Brdo (pri Vrhovcih).

zelo fajn je blo v ŠPORTNEM DRUŠTVU GIB, ZOO, ATLANTIS, SPORTCITI, KOLOSEJ,HIŠA EKSPERIMENTOV, NA RAKOVNIKU, TRIUMF.

Aktualno je tudi praznovanje RD na bowlingu (jih imaš kar nekaj v LJ) – otroci so navdušeni tudi punce, pa Atlantis je zakon in G-rega šport.
Zelo fajn so tudi rojstni dnevi v Narodnem muzeju, samo ne vem, ali je še zanimivo za 10-letnike

imam skrinjico idej. atlantis, bowling, ZOO, športno društvo gib, športno društvo bit, triumf, jurman, hiša eksperimentov, konex, kolosej

moj otrok je rojstni dan praznoval v fit-fitu zelo mu je bilo všeč in ostalim tudi

Če ste iz LJ, se je pred tednom dni odprla Otroška akademija, kjer za vse poskrbijo sami (animacija, hrana, rekviziti) vse na enem mestu. Prostor je namenjen samo otrokom, ker tam izvajajo tudi izobraževanja. Sem bila na otvoritvi pred dobrima dvema tednoma. Takih prostorov v LJ ni – naveličali smo se Atlantisa in drugih podobnih “masovnih zadev”. Za našo najmlajšo smo že rezervirali termin za mesec marec. Osebje mlado, ful prijazno, energično in polno idej. Prostori pa resno, da dol padeš. Pri njih so otroci na prvem mestu.
Naše Mance nismo mogl spravt domov :).Poglej si na: http://www.otroskaakademija.com
LP,
Pika

Mi smo lansko leto praznovali v KK TRNOVO, Ljubljana.

http://www.rojstni-dnevi.com/

Za razliko od McDonaldsa ali Koloseja, so tukaj otroci na svežem zraku, obkroženi z različnimi živalmi ter vsak otrok lahko še jaha par krogov. Imajo fuzbal igrišče, igrala, žar, hladilnik, trampolin itd… Otroci so bili navdušeni, saj je drugače kot so vajeni.

Bili smo super zadovoljni in bomo tam verjetno praznovali tudi v prihodnje.

BUMBAR PARK TAM NAJ BI BLO VREDI.

New Report

Close