Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja izpit za trgovskega poslovodjo

izpit za trgovskega poslovodjo

Pozdravljeni,

zanima me, če je morda kdo opravljal strokovni izpit za trgovskega poslovodjo na Gospodarski zbornici – potrebovala bi odgovore na vprašanja.

Zelo bi bila hvaležna, če se mi javite na mail: [email protected].

Najlepša hvala za pomoč,
Andreja

Živjo!
Moja prijateljica je delala te izpite. Mislim, da še ima vprašanja in odgovore.
Kakšna je cena nevem, če pa te zamina pa jo lahko vprašam.
lp Nataša

Superca, zelo si mi, ji polepšala ta predvalentinov dan!!!

No, očitno bova medve taki mali posredniki, ker jaz pa se zanimam za mojo zlato setrico!

Prosim in hkrati hvala, če jo vprašaš za ceno. Zanima pa me, če ima odgovore oz. gradivo(skripta) za:VPRAŠANJA, KI SO V BROŠURI GZS-ja!

Predmeti, ki ji mora opraviti moja sestra so naslednji:
1. NARAVOSLOVJE S POZNAVANJEM BLAGA (75 vprašanj)
2. GOSPODARSKO POSLOVANJE S TRŽENJEM (75 vprašanj)
3. PSIHOLOGIJA PRODAJE (75 ?)
4. ZAKONODAJA (75?)
5. KNIGOVODSTVO, FINANCE IN POSLOVNA MAT.(75?)

Ima končano V. stopnjo, zato ji ni potrebno hodit na predavanje, samo opravi izpit-e v enem dnevu in to ustmeno! Bolj, bi me zanimali ODGOVORI KOT GRADIVO!

HVALA ZA INFORMACIJE IN ODGOVOR!

Lep dan in lepo praznuj valentinovo!

CIAO, Andreja

nova
Uredništvo priporoča

Oj Andreja!

Jaz sem vpršala prijateljico, če še ima ,pa pravi da še.
Ima vprašanja in odgovore za vse predmete.Cene tega se gibljejo okrog 35.000 sit in več.
Ampak ona pravi da proda za 25.000 sit.(mogoče še kaj zglihamo)
Če te zanima mi sporoči,da se zmenimo za naprej.

lepo valentinovo
Nataša

HOjla!

Tudi sama hodim na ecaj trgovske poslovodje po 5 stopnji.Ker skoraj nimam casa,da bi odgovarjala,hodila pa sem na predavanja in imam pac skripte,bi bilo zelo fajn,ce bi se dalo dobit odgovore na vprasanja.A zakaj se giblje vse okol kesa?Sama sem placala za tecaj 120.000+izpiti(ki se pridejo)torej okol 160.000 in skoraj bom bankrotirala,ker imam zelo slabo bolnisko.a se da zmenit da bi namesto denarja dobila kaksno lepo darilo?Ali pa ,ce ze more biti denar,da si stroske razdelimo?
Povprasaj prijateljico..
LP
Meta

Ja, zame je bilo in še je zelo lepo Valentinovo, upam, da tudi zate!
En delček si ga polepšala ti z informacijo, da ima tvoja prijateljica odgovore in vprašanja! SUPERCA!
HVALA, zanima pa me, iz katerega konca slovenije ste oz. je in kje se lahko dobimo ter zmenimo glede vsega!

Jaz se ti javim šele v ponedeljek, ker čez vikend ne bom imela dostopa do računalnika!

Želim ti maximalno lep preostanek večera in prav tako vikend, ki je pred nami!

Hvala še enkrat in se ti javim v ponedeljek!

CIOA
Andreja

Andreja!

Upam,da si se imela čez vikend lepo. Sporoči mi tel.št.,da se zmenimo naprej.

lp Nataša

Cioa!

En lep, rahlo sončen pozdravček z netako rahlo burjo!

Nataša,
sporočam ti tel. št. od moje sestre Mojce, ki je: 031/544-666 in bi bilo najbolje., da od sedaj dalje kontaktirate vidve (ali sestra in tvoja prijateljica), glede teh odgovorov in vprašanj!

Mislim in menim, da sva bili več kot odlični posredniki!

Cioa in nasvidenje še kdaj!

LP, Andreja

Ciao Nataša!

Kako kaj kaže, nič mi nisi odgovorila!
Zanima me iz katerega konca slovenije si oz. je in kdaj se lahko slišimo, namreč tel. št. ti je bila zapisana!

Prosim, če se javiš na bilo kak način, da vem , če lahko še naprej računam nate!

Hvala in lep pozdrav!

Andreja

Oj

Ali je kdo hodil na strokovne izpite za trgovinskega poslovodjo na gospodaarski zbornici,rabila bi vprasanja in odgovore ali pa skripte iz predavanja lepo bi prosila….

ker sem vecinoma popoldne v sluzbi ali pa nimam varstava za otroka bi mi prau prslo kaksna skripta.

lp

Pozdravljeni,
Ali ima kdo odgovore na vpašanja za izpit tgovski poslovodja na trgovski zbornici,
sem pripravljena plačat. Lahko mi pišete na [email protected]

ali ste uspela dobit skripte?

New Report

Close