Najdi forum

Naslov dedka Mraza

Ja, treba bo pisat dedku Mrazu. Ampak, kaj naj napišemo za en naslov? Dedek Mraz, Finska? Morda kdo pozna kakšen drug magičen naslov?

Ali tudi vi pišete?

pozdravček, Petrca

Ja, pri nas smo že zdavnaj napisali (narisali) pismo za Božička (ali Dedka Mraza). Vendar pri nas pismo zanj pustimo kar zvečer na okenski polici (na notranji strani okna), ponoči pa okrog hodijo božičkovi pomagači (škratki in kaj jaz vem kaj še vse …) in mu to pošto dostavijo.

LP Mateja

Mi napišemo z velikimi rdečimi svetlečimi črkami BOŽIČEK (dedek Mraz je nehal obratovati oziroma je v penziji…) in pustimo na okenski polici, potem pa po noči pridejo jelenčki po pismo ….

nova
Uredništvo priporoča

Santa Clause, Christmas Cottage, Ho-ho Lane, North Pole

:))) veselo pisanje!

Piši mu kar na naslov Santa Claus, Artic Circle, Rovaniemi, Finland.
Zagotovo bo dobil v roke.

Naš Dedek mraz prihaja izpod Triglava.

oiii prosim za snežno kroglo in sladkarije lp. tomaž

NIVES, to kar si napisala je zelo, zelo grdo, DEDEK MRAZ ni šel v penzijo in tudi nikoli ne bo šel.Poznam ZELO veliko ljudi, katerim z veseljem prinese darilo DEDEK MRAZ in otroci ga še kako poznajo, tako da ne vsiljuj svojega farškega natolcevanja (moram biti ostra, kadar berem takšne neumnosti).Sem pa slišala, da bo šel božiček v penzijo, ker je žalosten zaradi vse večjega pojava pedofilije POVSOD PO SVETU-povsod kjer je prisotna vatikanska cerkev.S i zdaj sita !

merklova, poglej datume predhodnih objav

MI PA DEDKU MRAZU POŠLJEMO PISMO KAR NA SEVERNI TEČAJ

Jaz sem našel tega:

Urad Dedka Mraza
Snežna jama 1
Pod Triglavom

Dedek Mraz je iz Rusije, . Naslov dedka Mraza je:
Oktyabrskiy per., 1 А, Veliky Ustyug, Vologodskaya oblast’,
Russia, 162390
(če v google maps vtipkate naslov, boste videli tudi njegovo hišo ;))

P.S. Božiček pa živi na Laponskem, naslov je:
Santa Claus Main Post Office
Tähtikuja 1, FI-96930 Napapiiri
Tel. 020 4523 120
Fax. 016 3481 418
joulupukinpaaposti(at)posti.fi

New Report

Close