Najdi forum

Vselitveno darilo

Vem, da vprašanje ni ravno za ta forum, ampak tukaj se počutim tako domače-kam naj se sploh obrnem, če ne na vas?!

V glavnem, povabljeni smo k sestrični in njenemu fantu na ogled njunega novega stanovanja. Kaj se nese za tako priliko? Lončnico????

Prosim, na pomoč!!!

Hvala, Petrca

Nesi kakšno manjšo sliko, ali pa kar šampanjec, za proslavitev in vselitev v novo stanovanje. Se mi zdi, da so lončnice kar malo že oguljeno darilo. Sliko pa poceni dobiš v OBI centru na Rudniku, se da kar lepe zadeve zbrati, ali pa če stopis malo naprej v vrtnem kotičku (še zmeraj v OBI-ju) kakšno primerno darilo (ni tam samo za vrt – ko prideš v prostor na levo ali desno ob steni. Mislim, da je za pogledat, pa se ti tudi utrne kakšna dobra ideja.

POzanimaj se če še nimajo – vgravirana ploščica s priimkom za na vrata. POnavadi okoli 2.000 in ljubko darilo.
T.

nova
Uredništvo priporoča

tudi jaz moram trenutno kupovati en cel kup daril za vselitev (2 kolegici, ena žlahtnica in prijateljica). vse so se na novo preselile in sem kmalu bankrotirala!

Kupila sem sledeča darila: komplet kozarcev za šampanjec, komplet kozarcev za viski skupaj s steklenico, lončnico, ki rase dol (plezalko), potem sliko, uro na glineni sliki…..komplet skodelic za belo kavo in kavo

upam, da si dobila eno idejo.

čE ŽELIŠ PREPROSTO, ZABAVNO IN Z POMENOM, PODARI KOŠARICO Z KRUHOM IN SOLNIK.

Kruh, da bo v novem stanovanju vedno dovolj hrane in sol, da bo vsa hrana odličnega okusa in bo teknila.

Darila se namreč ne ceni po velikosti in ceni temveč, da je dano od srca.

Pa lep pozdrav

Jaz pa rada podarim kovinske ali lesene zvončke (majhne, srednje, tudi velike za hišo), ki prinesejo srečo in odganjajo negativno energijo. Za manj moderna stanovanja pa pride v poštev mogoče čarovnica za srečo,…
Obilo užitkov ob izbiranju!

Jaz pa ravno v soboto prirejam svoj vselitveni žur in bi mi bilo najljubše, glede na to da nimam še čisto vsega, da bi me povabljeni vprašali kaj potrebujem. Pa saj ne potrebujem ne vem kaj (novo likalno desko npr., ki stane v Sparu 6.990 SIT, ali pa mogoče kakšen svečnik, stenske ure nimam… polno malenkosti bi se našlo).
Zato morda ni odveč, če vprašaš kaj potrebujeta in vztrajaš pri odgovoru, lahko se zgodi, da bo tvoje darilce na koncu obležalo kot bog ne daj “krama”.
Ne vem, tako je moje mnenje.
LP Anja

Do sedaj sem podarila ob vselitvi:
npr. stensko uro za kuhinjo (to se da vedno najti nevtralne barve – belo, kovinsko…)
set začimb (tisti vrtljivi – ponavadi si tega ne kupiš sam)
komplet kopalnih brisač, posteljnino, kakšno posebno posodo (npr. za peko pizze, kuhanje špagetov,…); kozarce za pivo ali dva lepa unikatna kozarca za šampanjec, posodo za led, …. Idej kolikor hočeš.

Jaz ponavadi podarim goloba miru. To je izrezljan lesen golobček, ki se ga obesi nad mizo in prinaša mir v hiši. Prodajajo jih pa v Ljubljani v Židanem parazolu in v Lauri.Cena je pa okoli 3.000,00.

Jaz sem imela ta teden vselitveni žur za hišo. Naj ti naštejem darila, ki sva jih dobila:
– slika
– lončnica
– set od gardene lopatka, grabljice motika
– vrtnarski priročnik, 50 tulipanovih čebulic
– pladen iz rosfreja, pogrinki, rokavica za vroče
– kristalen vrč
– električen ožemalnik za pomaranče in ducat pomaranč.

Skratka idej je kar veliko. Pojdi v trgovine in sigurno se ti utrne ideja.

Vsekakor naj bo praktično darilo in ne kakšen okrasek, ali ura ali slika, če nisi 1000% da res veš, kaj jim je všeč. Mi smo dobili tudi take stvari, ki jih bi morali nekam postaviti, pa nam niso všeč in tisti, ki so nam to podarili verjetno opazijo, da njihovega darila ni na steni ali polici.
Predlagam kakšno stvar za v kuhinjo. Lahko je samo komplet košaric, ali pa kakšen strojček. Če nimajo paličnega mešalnika, je to to.

lp

Družinski portret?
https://www.facebook.com/pages/Metka-Galerija/497566253604024

Kaj pa unikatno hišno številko? Seveda če gre za hišo ne pa za stanovanje 😀
https://modrioblak.weebly.com/mozaicne-hisne-stevilke.html

Trgovina v Kamniku ima super darila https://www.visia.si/vselitveno-darilo-kamnik/

Super ideje za vselitvena darila so tudi na Vselitveno darilo – Kotiček pod srečno zvezdo

New Report

Close