Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja diplomirana medicinska sestra

diplomirana medicinska sestra

Pozdravljeni. Sem dijakinja zaključnega letnika na srednji zdravstveni šoli. Kot večina dijakov sem se tudi sama letos vpisala na faks. Vendar sem trenutno v dvomih. Vpisala sem se na fakulteto za zdravstvene vede. Svoj poklic rada opravljam in se v njemu vidim tudi čez 30 let. Trenutno sem pa res v dvomih ali mi je bolje, da grem delati, kot srednja medicinska sestra ali je bolje da dokončam fakulteto in se zaposlim, kot diplomirana medicinska sestra. Zanima me vaše mnenje. Lp

Možnost imaš obojega…
Jaz ti predlagam, da kar faks delaš, kot srednja medicinska sestra pa delaš namesto preko študentskega dela.
Ne vem katera naduta požrešna izrojena *** ti želi slabo, ampak službe že zelo dolgo niso več “kar tako” in “forever and ever”. Kot srednja MS lahko delaš polovičen čas, ali nadomeščaš itd. Namesto da si drobiž služiš z gostinstvom, ki ga zdaj ni. Isto velja, če gre kaj na faksu narobe npr. Da imaš smrt v družini ali invalidnost, pa pač ne gre.
Pri 30ih, ne boš mogla spet na faks, lahko pa se zmisljuješ ali boš bila zaposlena kot VMS ali SMS ali 50/50.

Lep pozdrav

Če imaš možnost, pojdi definitivno za diplomirano. Kot srednja lahk še vedno potem delaš.

New Report

Close