Najdi forum

Stara hiša

Iz mesta smo se pred dvema letoma preselili v starejšo hišo, ki jo obnavljamo. Odkar smo se preselili, se je pri otroku, začelo dogajati, da si iz svoje sobe ponoči ne upa na wc oziroma v kopalnico. V tej hiši je živela v preteklosti starejsa gospa, ki je v hiši tudi umrla naravne smrti. Otrok mi je priznal , da ima občasno občutek, da mu nekdo šepeta na uho, ves čas ima občutek , da ga nekdo opazuje. Prišlo je celo tako daleč da urinira v steklenico, ker si ne upa na wc ponoči. Priznam, da sem tudi jaz že večkrat imela občutek, da je nekdo prisoten v tem okolju, ampak sama nimam takega straha , da bi si ponoči ne upala gibati po hiši. Hiša ima polno enih nenavadnih zvokov, ampak jaz temu ne posvečam neke pozornosti. Otrok nikoli prej ni imel podobnih tezav, ko smo ziveli v stanovanju. Skrbi me in zato mu bom poizkala ustrezno pomoč. Ima še kdo podobne izkušnje?

Koliko pa je otrok star? Otroci do 8 leta nekateri višje starosti zaznavajo marsikaj. Če prej ni bilo težav, otrok si ne izmišlja kar tako. Če vi ne verjamete/čutite ne pomeni, da nečesa ni. So entitete, ki se lahko ujamejo na dušo, so izgubljene duše, ki niso uspele zapustiti zemlje in tavajo. Nekoč je pomagal na to temo tudi gospod štefan Titan, napisal je tudi v knjigi marsikaj. Mogoce malo poglejte širše. In kot rečete, da je gospa preminila, ni nujno da je ona. Marsikaj se je lahko dogajalo v hiši ali na ozemlju na katerem je hiša. Marsikdaj so ugotovili(predvsem od starostnikov), da je nekdo umrl na ozemlju nasilne smrti v preteklosti, da je bilo pokopališče, razni grobovi.
Moja prošnja je, da nimate kaj zgubiti, da otroku podate svoje zanimanje in podporo in vsaj poskusite zadevo raziskati. Da ne gre na wc sredi noči, vam pove da je v hudi stiski. Tega ne smete dovoliti. Lahko je tudi jasnoslišen zato tudi toliko sliši. Malo raziščite, marsikaj boste zanimivega prebrali-predvsem pa resničnega.

Ps. Mogoče bi bilo dobro za začetek prebrati kaj o zaščiti (energijski, angelski,…
Vse dobro iz 💗 želim vašemu otroku in vam, prosim pomagajte svojemu otroku.

Uf, tuzemsko in inzvenzemskoo življenje sta močno povezana, vendar ljudje, praviloma otroci tja do tretjega leta na vse to pozabijo. Delno zaradi tega, ker morajo, delno pa zaradi vzgojen in okolja, ker ne sprejema tega. Nekateri otroci imajo ta kanal odprt dlje časa in se praviloma zapre v puberteti, nekaterim pa ta dar ali prekletstvo ostane vse življenje. Verjemite, z vašim otrokom ni nič narobe, gre le za naraven odziv telesa pred neznanim in če se ne znamo na to pravilno odzvati, mu lahko pusti posledice. Še posebej težko je za starše, ki tega ne zmorejo dojemati in namesto, da bi otroku pomagali, mu samo otežijo razumevanje. In vas kot mamo spoštujem in cenim, ker se zavedate, kaj se dogaja in tudi poskušate najti rešitev. Vedeti morate, da nas celo življenje spremljajo naši predniki, ker nam na ta način dajejo duhovno podporo. Mi se jih ne zavedamo, ampak to ne pomeni, da niso tam. In če se vselite v starejšo hišo, ki je že imela stanovalce, se lahko zgodi, da kakšna etinteta tudi z njihove strani ostane, ampak zgolj zaradi tega, ker ne more narediti premika zaradi čustvene navezanosti. Svetujem vam, da poiščete enega bioenergetika, ki vam bo pomogal pri energetskem očiščenju hiše, veliko pa lahko tudi sami storite za to. Sol, zvonček in žajbelj ter sveče so naravni instrumenti za čiščenje zastalih energij. Poiščite vse podatke glede tega, verjemite na internetu jih je ogromno. K otroku pa pristopite na način, da bo njemu primeren. Razložite mu, kako stvari tečejo in tudi ko se boste odločili za čiščenje, naj bo prisoten. Hkrati pa bi bilo dobro, da dobite tudi kakšnega mucka ali psa. Njihovo dojemanje entitet je na višji ravni kot človeško in kadar zaznajo negativno etinteto, se odzovejo. Pri pozitivno naravnanih se ne, ampak jo sprejmejo kot del nas in njih. Verjamem, da je vašega sina groza in strah, ko sliši, da mu nekdo prišepetava, pozanimajte se o čem točno dobiva sporočila, ali gre za resna opozorila ali pa gre za t.i. duhovno vodenje. In predvsem stojte sinu ob strani, naj nima občutka, da se mora s tem spopadati sam, pokažite sočutje ter da se lahko vedno obrne na vas. Lp

nova
Uredništvo priporoča

Nujno se povežite s kakšnim medijem, v Sloveniji jih je kar nekaj, da energijsko očistijo hišo.

V vsaki sobi prekadite z posušenim žajbljem ki ga zvežete v kompakten šopek in prižgete. Začnite v najbolj oddaljeni sobi in končajte na vhodu v hišo.

Priporocam, da zacne zvecer grgrati zajbelj.

draga avtorica, nisi napisala koliko je stara hisa ampak recimo da je zelo. tudi sama zivim v zelo stari hisi in sem zelo prestrasena ampak vem, da slisim ali pokanje lesa, ali zivali, ki se sprehajajo po podstresju in praskajo po steni ali pa od nekje piha veter. Za zacetek pa morda poiskusite spati v sobi z otrokom, da ugotovite kaksne zvoke slisi. pa srecno!

Otrok ne potrebuje pomoci. Otroci so le bolj dovzetni in intuitivni.
Hisa jo pa.

V hisi je dusa zenske,ki zaradi dolocenih razlogov ni zapustila te sfere. Kakor cudno se slisi,je to pogosteje kot si mislimo.

Obrnte se na kakega exarcista,duhovnika. Saj sta ene dva dobra tut v Sloveniji.

Lahko tudi poskusate ugotoviti kdo je ta zenska in izpolniti njeno zadnjo zeljo…

Sicer kakor zelite,ampak jaz bi sla stran od psihiatrov in podobno. Samo ne unicite otroka z raznimi tabletami. Ne zatiraje otroka.

Upostevajte moj nasvet in ne govorite na glas ljudem. Vecina je se vedno ozkogledih.

Ce se s tem nocete ukvarjat se raje odselte.

Z otrokom ni nič narobe.
Naša družina je tudi precej dovzetna za paranormalno, čeprav je to nekaj, kar nas precej straši in nam ni prijetno, zato razumem kako se počuti vaš otrok.
Družina moje tete se je preselila v staro hišo (že desetletje nazaj) in dobivali so “sporočila”, da je z njimi še nekdo in rahlo so imeli občutek, da jih nočejo v hiši (razbithe vaze, koraki po stanovanju, loputanje z vrati etc). Vsa družina se je en večer vsedla v dnevno sobo, kjer so na glas nagovorili “ostale”. Rekli so jim, da so oni zdaj družina, ki se je sem preselila in ima namen tu ostati in si ustvariti normalno življenje. Njihov namen ni kratiti mira, da ne želijo na noben način ovirati “drugih” in da “nobenega” ne bodo odganjali ter, da prosijo, da tako kot bo družina pustila “njih” na miru, naj “oni” pustijo na miru družino, da upajo na življenje v “sožitju”.
Od takrat dalje, niso nikoli več slišali/čutili prisotnosti “drugih” – pustijo jih/se na miru.

Iz vašega zapisa ni razvidno, da bi vas kdorkoli skušal odgnati, zato se probajte “pogovoriti”.
Mogoče je to težko prositi otroka, ampak mogoče vam lahko pove kaj sliši (ali so glasovi prijazni, radovedni, nesramni), mogoče pa lahko ravno on, ki je najbolj dovzeten, ponoči, ko sliši/vidi “nekoga”, na glas reče, da si le želi iti na stranišče in da ga “njihova” prisotnost straši in da jih prosi, da ga pustijo na miru.

Upam, da se vam bo vse lepo izšlo in da boste v hiši preživeli čudovita leta 🙂

Hja, tudi če ni res, in bi uni, ki merijo te pojave dokazali,da neke skrite energije ni tle not, ostane grenak priokus. Tut če ne verjameš v paranormalno, pa ti vseeno vedno morda tudi ni, ko se kaj pripeti. Ravno o tem smo se pogovarjali zadnjič ob kosilu z obiskom. Ženska trdi, po tem, ko se je vselila v blok,da nekaj krampa v omari. PA mož ni verjel, ki spal v drugi sobi. Potem pa spal tut on nekoč ob njej v tisti sobi in je rekel ženi, če je ona slišala isto kot on. Žena trdi, da se vedno uklaplja klima sama. In da je sigurna, da jo je ugasnila. Trdi pa tudi, da nekdo prestavlja copate. Vseskupaj je lahko ovreči z nekimi logičnimi obrazlagami, a ko se v kosti prikrade strah in dvom, je hudič. Sam niti ne vem, kako bi reagiral, če bi se meni to dogajalo.Do slej ni bilo potrebe se mi z tem obremenjevati hvala bogu. Vem pa,da una ženska, zdaj baje že razmišlja,da gre stanovat drugam. Da je mera polna, pa v bloku tistem istem več stanovalcev govori o čudnih stvareh in ne le v njenem stanovanju.

New Report

Close