Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Gimnazija Trbovlje in profesorji

Gimnazija Trbovlje in profesorji

Zdravo,

Zanima me glede profesorjev iz te šole in sicer, na uho mi je prišlo da je prišlo do nadlegovanja dijakinje s strani profesorja, ki je bil s tem šolskim letom odstavljen oz. mu je bila podana izredna odpoved. Ali kdo kaj ve iz prve roke?

Hvala

Dajte no

zakaj pa to tebe briga? kaj pa imaš ti s tem? je tebe nadlegoval, al bi rada da te profesor nadleguje?? zakaj se ti vtikuje v to?? si zasebna detektivka, csd, mamica ene žrtve. kaj si ti? hahahaha kdo si ti?? novinarka pa iščeš srečo tuki? al samo malo podjebavaš in pametuješ?? ha? veš kaj je najboljši nakit za ženske. manj špeha. kaj pa še boljši. več mišic, beli zobje in pamet. ti nimaš nič od naštetega. začni se brigat zase.

nova
Uredništvo priporoča

Berem tvoj bolan komentar in se sprašujem , če si morda prav ti ta oseba , ni 2x za rečt
Mislim, ker jaz pač lahko to počnem, z razliko od tebe, samo klinično impulzno odreagiraš.
Zal ste takšni osebki ki smetite po forumih in otežujete ljudem koristne in konstruktivne pogovore. Zavedaj se da si zelo pomemben družbi, hvala da obstajaš

Igor 13 , to je nesprejemljivo žaljenje osebe, rajši se opraviči

Upam da živiš sam v bedi, saj tako osebo kot si ti ,si nihče ne zasluži imet ob sebi.

New Report

Close