Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja pričetek in konec pouka

pričetek in konec pouka

tak, zdaj pa mam jaz malo dost tega osnovnošolskea sranja. dragi šolniki, preveč pametne lgbt feministike. za vas je to. za ministra in vse ostale luzejre. pouk se mora začer ob 8.00 in kočat pač do neke ure. recimo 14.30 max. kaj pa tosedaj?? enkrat 7.30, drug dan 8.20. pol spet en konec 14.45 pa zdaj pa je dost te vaše pralnice suhe veje na vodilnih položajih. pa naj sola zaposli več zunanjih delavev. kaj te mene briga. kaj se mislimo starsi ze enkrat upret al ne. to niti vgojno ni. to je pralnica da bodo nasi otroci imeli čudne delovnike. dost mam jaz tega sranja šolskega.

Vidim, da si ignoriran in se mi kar malo smilis, pa ti vsaj jaz odpišem. Kaj si sploh hotel povedat s tem svojim skrpucalom? Brezposlic najbrz, ki ne ve, kaj naj dela, pa smeti po MON. Revez.

brezposlič? imam poslo? in posel tudi. dost dober, pa zgledam tudi dost dobro in fizično in psihočno sem tudi dost dobe. dejstvo da folk ne komentira, je ker so tuki gor, lgbt z feminizmom oprane babe. ker je občinstvo napačno. zdja pa k vprašanju. ja ko si ti hodila na oš. si začela ob 8.00 in končala okol 14.00 npr. zdaj pa je vsak dan drugače. otroci morajo imet, gsm. ker če ne ga lahko iščeš po parku, v razredu, v telovadnici, na igrišču. in nihče od učitelnov ne ve, kje so otroci. al so imeli kako uro manj, kako več. nihče nič ne ve. in po llahko vsak dan iščeš otroka po celi šoli. to je problem. ne razumeš?? ne moreš vsak dna porabit 30 minut za čakanje in iskanje otroka po šoli.

New Report

Close