Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja vstop v meno – izkušnje z MenoWELL in HerBIOTIC?

vstop v meno – izkušnje z MenoWELL in HerBIOTIC?

že kako leto me mučijo rahli simptomi vstopa v meno (vročinski oblivi, maščobni obroč okrog pasu se veča, napihnjenost, suha nožnica, zelo neredne menstruacije … ).
Poleg zdravega načina življenja, ki ga po svojih močeh izvajam že vse življenje, mi je kolegica predlagala še Menowell in Herbiotic. Ta dva dodatka naj bi bila zelo koristna oz. naj bi pomagala pri vseh teh simptomih – ampak ona to pozna le iz reklam.
Mene zanima, če ima katera izkušnje s tem? Ste jemale te zadeve in ni bilo učinka? oz. jih še jemljete, ker pomaga? Je dovolj 2 mesečna kura in potem spet ponovitev čez kakšno leto ali jih je treba jemat ves čas? Kakšne so vaše izkušnje?
Glede na to, da ni ravno malo denarja, bi rada vedela, če je vsaj kateri od vas to že koristilo.
Hvala
M.R.

Žal, nobenega želenega učinka. Velike pohvale in komentarji uporabnic na njihovi spletni strani so me prepričali za nakup, jemala 2 kapsuli dnevno, pričakovanega izboljšanja mojih znakov menopavze pa ni bilo. Skratka, ni tako učinkovito, kot beremo na njihovi strani.
Poskusi še z bioresonanco. Pred letom in pol mi je že po enem obisku zelo omililo težave, po treh obiskih sem imela pa mir skoraj eno leto. Vso srečo!

Pri meni so učinki menowell pozitivni. Zaenkrat jem to nekaj več kot dva meseca in se pocutim bistveno bolje, z vec energije, manj nihanj, vecina zadev se je spet normalizirala. Vse pa verjetno nikoli vec ne bo isto kot nekoč, kar pa je konec koncev tudi “part of life”. Poskusiti verjetno ni greh, potem pa že vidiš, ali pri tebi deluje ali ne.

nova
Uredništvo priporoča
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

Genestin pomaga

Objava čaka odobritev

New Report

Close