Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Kje kupiti dobro šolsko torbo?

Kje kupiti dobro šolsko torbo?

Živjo,

hčerka se že veseli, ker gre septambra v šolo in zaradi navdušenja želi, da čim prej kupiva šolsko torbo. Zanima me kakšno torbo priporočate? Lepo in kvalitetno, predvsem pa ne pretežko.. Zanima me tudi, kje kupite ostale potrebščine? Zvezke, barvice…

Mi smo jo kar v mladinski knjigi. Pa sicer potrebščin ne kupujem tam, ker se mi zdejo cene kar navite. Ampak imajo nekaj torb višjega cenovnega razreda, ki pa so glede na ergonomijo in prilagodljivoat otroškemu hrbtišču odlične (najbrž jih imajo tudi kje drugje). Če niste v finančni stiski, jaz pri torbi ne bi varčevala. Naša se povsem prilagodi – kako visoko pride na hrbet, kako visoko so naramnice, ima zgornje in spodnje pripenjanje, res ni da ni ergonomskih prilagoditev, notri pa tudi dovolj prostora. V kompletu s torbo sta bili dve peresnici, je nepremočljiva in tudi, ko jo je v največjem nalivu domov prinesel, se ni poznalo. Poleg vseh odsevnikov na torbi pa so bile zraven še led lučke, ki si jih vklopil in so utripale, kar je prav prišlo v drugem razredu, ko je sam zjutraj v temi hodil v šolo in na enem delu poti ni pločnika, pa še čez prehod je moral. Če ne bo ravno imela dostave do vrat šole vsak dan, vsekakor predlagam dati prednost funkcionalnosti kot pa videzu (pri nas mu je bilo oboje všeč, tako da ni bilo težav). Imel jo je tri leta, pa je še kot nova, bo še za bratca. Letos pa dobi novo za novo triado, da bo malo manj “otroška”. Odsvetujem tiste, ki imajo vgrajen skiro, ker doda na teži in je ob vsakem dežju/snegu pa notri v šoli itak neuporaben. Niti se nismo odločili za tisto z ročajem in koleščki, ker spet ni tako dobra ergonomija, ko jo moraš dejansko nosit.
Večino potrebščin smo eno leto kupili kar na spletu prek kopia nova – nisem se v cene poglabljala, mi je bilo enostavno, da samo vpišem šolo in razred in mi vse avtomatsko da v košarico, ker imajo v sistemu.
Pa v Leclercu imajo v sezoni pred šolo veliko izbire in tudi kar dobre cene, kupovali pa smo tudi še v DZS, ker nam je blizu, najbolj poceni ni, ampak pred šolo so vedno kakšne akcije.

New Report

Close