Najdi forum

Zamujanje menstruacije

Zivjo tudi js sm malo v dilemi 😞
Jem KT redno nikoli mi ni zamujala menstruacija tudi ko sm jo prestavljala mi je vedno tocno prisla mogoc celo dan prej.Namrec jem KT yazz vse tabletke so roza edino zadnje 4 so bele.Imela sem spolni odnos z fantom in prislo mu je vame.Naslednji dan sem vzela belo tabletko kokr je po tablici za KT.Danes je 16.dan odkar mi zamuja M.Delala sem 3 teste vsak je drugace pokazal.Sledi o M se vedno ni.Sla sm na odvzem urina kjer je pokazal NEGATIVNO vendar zelo nizek hcg🙂(ni bil prvi urin in seveda spila 1l vode da sm sploh lahk sla lulat ) Imela sm 1 dan blago krvavitev pa se to za majhen plunek in rjavkosto roza barve potem nic vec.Mam mocne krce se hujse kod pred M napeto oprsje,en tedn ze vsako jutro nenormalno bruham,vrtoglavice,okus hrane in pjace po zelezu,vsake 5 min na wcju in ogromn apetit po hrani 😞Dilema ker nevem a sm prehitro sla teste delat,testi napacno kazejo al je nekaj v zraku da M toliko zamuja ker nikoli tok casa ni s tem da jem tabletke ze 4 leta in se mi to ni nikoli se nardilo

New Report

Close