Najdi forum

Pozdravljeni, Pišem vam, ker me je mož prestrašil. zaradi poškodbe roke, je mož pred dvema dnevoma pomagal sinu pri tuširanju. Sin je star pet let, ko sta se umivala, in sta prišla do lulija, je mož začel name vreščati, zakaj je sinov luli ko potegneš kožico nazaj bolj rdečkasto modrikaste barve. Glavica ni enake bare kot penis. Mož je bil kot otrok zaradi zdravstvenih težav obrezan in je pravzaprav to moj prvi penis, ki sem ga videla v življenju, poleg sedaj sinovega. Sina ob tem, ko se tušira in ko se umiva glavica, ne boli, ga nič ne srbi in ne moti. Enako ga nič ne boli, srbi, peče, ko je oblečen in suh. Bili smo na rednem sistematskem pregledu pred 5 meseci, in pediatrinja ni nič omenila, da bi bilo kaj narobe, ko je pregledala tudi lulija.
Sedaj me skrbi, da ni kaj narobe. Sin lula normalno in je normalno razvit. Če ga karkoli boli …. vedno pove.
Prosim za pomoč.

Spoštovani,

iz napisanega razberem, da po vašem mnenju z otročkom in njegovim telesom ni nič narobe… tudi jaz na tej osnovi sem takega mnenja in je bila reakcija vašega moža bolj na osnovi lastne traumatske izkušnje… Vsekakor pa, če se želite prepričati da je dejansko vse OK, priporočam kratek obisk in pregled pri zdravniku.

Vse dobro vam želim,
Mirjana

PhDc. Mirjana Franković, spec. dipl. oec. transakcijski analitik - psihoterapevtka I [email protected] I www.mirjana.si I Pogovor pomaga. I 040 520 257

New Report

Close