Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Družinsko učenje angleščine

Družinsko učenje angleščine

Potrebujem nasvet ali kakšno idejo. Imam veliko željo, da bi se dobro naučila angleščino. Sedaj se mi je porodila ideja, da bi s sinom odpotovala v Avglijo na nek tečaj- vsaj 14 dni ( bi ga oba obiskovala).
Jaz sem bila že na tečaju in naj bi govorila za B2. Otrok pa je v 3 razredu in bolj malo govori oz razume. Ali bi bilo pometno najeti hišo za 14 dni v Angliji, vzeti kakšno jezikovno šolo, najeti agencijo? Ima kdo izkušnje kako bi se najhitreje naučila, ker sem zelo nesamozavestna kar se jezika tiče. Zelo me je strah govorit v angleščini. Vendar imam željo, da bi se naučila in tekoče govorila. Ne vem če imam z b2 znanjem dovolj poguma, da bi se zmenila kar bi potrebovala. Če ima kdo pozitivno izkušnj, da je z bolj maloznanja odpotoval in je s tem potovanjem dobil veliko znanja. Naj se mi prosim javi. Oziroma sem odprta za druge predloge. Res bi se rada naučila. Finance niti niso tak problem. Bi bila pripravljena investirati v to.

New Report

Close