Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Prosti čas lažje gibalno oviranih otrok

Prosti čas lažje gibalno oviranih otrok

Pozdravljeni,

sem mamica 5 letne punčke, ki je bila pravkar diagnosticirana z diagnozo perthesove bolezni. Prej zelo aktivna punčka sedaj ne sme početi praktično nič drugega kot plavati. Zato bi bila zelo tudi vesela, če bi uspela vzpostaviti stik s kom, ki je trenutno v enaki situaciji kot mi, da bi morda skupaj lahko organizirali kakšne aktivnosti, ki bi našim otročkom povrnile smeh na ustnice.

Prosim vse, ki bi vedeli za koga s sorodno diagnozo za posredovanje mojega maila ([email protected]) oziroma za informacijo o kakšni skupini/društvu ali drugih otrocih, katerih gibanje je za naslednjih nekaj let omejeno na bazen.

V naprej se iskreno zahvaljujem za vso pomoč.

Spoštovani!

Vam iz srca želim, da bi našli ali ustvarili svojo skupino za druženje, podporo, sodelovanje in skupna veselja!
Morda bi ta poziv objavili tudi na drugih forumih, ki se tičejo starševskih vprašanj?

Vse dobro vam želim,
Mirjana

PhDc. Mirjana Franković, spec. dipl. oec. transakcijski analitik - psihoterapevtka I [email protected] I www.mirjana.si I Pogovor pomaga. I 040 520 257

New Report

Close