Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Vozicek Knorr ladena ali espiro next

Vozicek Knorr ladena ali espiro next

Zdravo,

Ima kdo doma vozicek knorr ladena ali espiro next (avenue/manhatan) in kako je zadovoljen z njim? 🙂

Izbirava namrec med tema dvema in oba sta nama dobra in lepa, ima pa pac vsak nekaj kar drugi nima…vozili se bomo pa najvec po makedam/pesek poteh.

Žal kaj dosti ne bom mogel konkretno pomagat, razen, da sem slučajno opazil včeraj, ko je najina znanka prišla na obisk, da ima točno espiro next. Nisem pa vprašal nič o vozičku, smo vsi otroka gledali :).
Enkrat mesečno pride, jo naslednjič pobaram, kako je zadovoljna.

Ja bi bilo super ce bi lahko vprasal 🙂 tako da hvala.

Ce ima kdo izkusnje- kako se obnesejo gume na zracnice v primerjavi z polnimi gumami po terenu?

nova
Uredništvo priporoča

Midva sva prvič izbirala voziček in v vsej poplavi vozičkov, mnenj prijateljev ter ob res zavzetem svetovanju prodajalke v trgovini izbirala ali Espiro Next ali Joolz. Ker je slednji še enkrat dražji, a kljub temu ne ponuja nič kaj konkretno več kot prvi, sva se odločila za Espiro.
Iskala sva napihljive gume, primerne za različne terene, da ima 4 kolesa, da je lahek, praktičen, primeren tako za zimo kot za poletje.
Sedaj ga imamo 2 meseca in smo zelo zadovoljni. Izbrala sva model manhatten. Vozimo ga po vseh mogočih podlagh, v tem vremenu predvsem po makedamu in tudi blatu. Vsak dan sem zunaj in naredim po več km. Zelo mi je všeč, ker ima spodaj pri kolesih prostor/torbo, ki ni samo mreža, tako da se stvari, ki jih spravim noter, ne umažejo pri vožnji.
Res se dobro vozi, zavijanje, v hrib, … meni je super okreten.
Malo heca en del, mehanizem pri zapiranju. Sva ga hotela zaradi tega z možem že prljat nazaj, pa se je izkazalo, da je z uporabo tudi tisti del se vdal in sedaj deluje skoraj brez težav.
Ful dobiš enih zadev zraven, ne vem, ali je toliko tudi pri ostalh vozičkih. Previjalna torba je super uporabna, tega nimajo vsi. Zaenkrat uporabljamo samo košaro.
Nam je res super in zelo sva vesela, da sva se odločila zanj, predvsem ker dobiš res fajn voziček relativno poceni – glede na to, da dajo ljudje v povprečju okrog 700-800€ za nove. Midva sva ga kupila za 500€.
Skratka zanj bi se zagotovo odločila še enkrat.

New Report

Close