Najdi forum

Hčer in musliman

Pozdravljeni
Moja hčer je spoznala nekega belgica ko ga je hčer pripeljala predstavit mi je takoj povlekel na muslimana črni lasje,brada, barva kože karamelsto rjava.
Pije pivo in baje je svinjino
Ali je kaj nevaren za mojo hčer npr. Bi jo hotel prepričat da bi odšla z njim v Sirijo. Nevem če je iz tam samo zdi se mi kot musliman pravi da je iz Belgije
Kaj paravite vi
Hčer je stara 19let
Hvala za v naprej

Kdo ali kaj? Hči. Koga ali kaj? Hčer.

Pozdravljeni
Moja hči je spoznala nekega belgica. ko ga je hči pripeljala predstavit mi je takoj povlekel na muslimana črni lasje,brada, barva kože karamelsto rjava.
Pije pivo in baje je svinjino
Ali je kaj nevaren za mojo hčer npr. Bi jo hotel prepričat da bi odšla z njim v Sirijo. Nevem če je iz tam samo zdi se mi kot musliman pravi da je iz Belgije
Kaj paravite vi
Hči je stara 19let
Hvala za v naprej

nova
Uredništvo priporoča

Iz vašega zapisa, spoštovana , (Nevem kaj naj naredim- NKNN), je moč razumeti, da ste zaskrbljeni za svojo hčerko, da ne bo ena izmed izkoriščenih s strani ISSis.
To tudi razumem, da vam je mar za hčerko, ki ji bom tukaj dal ime, Ana.
Moja izkušnja je, da se čim več pogovarjajte z Ano, ne le o tem kar vas skrbi, tudi o tem kar vse ostalo življenje je. Prosite jo kdaj tudi za nasvet v kuhinji… pri gospodinjskih opravilih. Zakaj? To je priložnost, da bo skozi vaša dejanja spoznala, da jo vidite kot odgovorno, sposobno, vredno… osebo. Dejstvo pa je, da se potem lahko z Ano tudi na tem nivoju pogovarjata o tem kar vas skrbi.
“Ana, kako ti vidiš vajino pot? Bosta otroke vzgajala v veri? Zanimam se, ker te imam za odgovorno osebo in si o tem verjetno že razmišljala…”
Potem je tukaj vajina KOMUNIKACIJA, POTEM PA ŠE, komunikacija in komunikacija. Mama in hči, kjer se poskušata slišati, zaznati v svojih mnenjih, pogledih, stališčih. čustvovanjih…
Toliko za enkrat.
Lepo bodite.

Človek, spomni se kdo v svojem bistvu si, da bi lahko živel sebe. ČLOVEK, LEPO JE, DA OBSTAJAŠ!

Spoštovani,
ne vem, ali se zavedate, da je vaš prispevek izjemno žaljiv ne le za vse muslimane, pač pa tudi za vse temnopolte in temnolase.
Najprej predpostavljate religijo na osnovi barve kože. Verjetno eden ali oba starša izvirata iz Azije, Severne Afrike ali celo Južne Amerike. Fant je lahko po religiji karkoli, musliman, jud, kristjan, hindi, budist, lahko je tudi ateist, lahko je po izvoru kristjan, ki se je pretvoril v budista ali katerakoli druga možna kombinacija …
Predpostavljate tudi, da je (v primeru da je Musliman) Sirijec. Islam je druga največja religija in je razširjena po vsem svetu, najbolj pa po Aziji in Severni Afriki. Tako kot se vsi kristjani ne postijo ob petkih in ne hodijo k maši vsako nedeljo, se tudi vsi muslimani ne držijo prepovedi svinjine in alkohola. Tudi to je stereotip.
Naj vas torej ne skrbi, ali je človek, ki ga je pripeljala vaša hči musliman ali ne, bolj bi vas moralo skrbeti, ali je dober človek, povsem enako kot bi vas moralo skrbeti tudi, če bi bil svetlolas modrook in bi mu bilo ime Uroš.
Upam, da vam bo hči odprla oči.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

New Report

Close