Najdi forum

Rdeče pike na jeziku

Pozdravljeni!

Pred enim mescem sem bil na dopustu in se mi je zgodilo to da sem se zadavil z zrnem kave tako da mi je ostal nekako v grlu itd. Po tem ko se je situacija umirila in se spravil normalno dihat sem zacel cutit usak dan kot da imam delcek zrna se kar v grlu tako da sem se odlocil obiskati zdravnika ki me je napotil na ORl. Na orl-lju so mi pregladali grlo in ugotovili na je prisotna neka rana ter da je zrelo vneto al neki takega dobil sm neke antibiotike,dektarin,neko pršilo za nos , neke tablete za vnetje, ker sem predacno jemal antibiotike zaradi angine sem se odlocil da jih ne spijem drugo sem jemal use po 5 dneh je obuctek izginil in sem opustil use( moral sm jepate 10 dni moja napaka ) . Po nekaj dneh se je v grlu pojavil obcutek kot da imam nek tujek v grlu kot da imam prah v grlu zelo me moti med tem ko jem tako da se zadnje case izogibab tudi hrani tako da sem tudi dosti shujsal kar upliva tudi na mojo psihicno stanje . Odlocil sem se da grem k svoji osebni zdravnici ki mi je dala acipan saj meni da je to zaradi želodca. Sedaj pijem acipan ze 5 dan ni nic bolse jezik je ves cas mel imam slab zadah na koncu jezika imam zelo velke rdece pike ki so zelo opazne tako da sem se odlocil za dektarin in ka kupil sedaj ga jemlem ze drugi dan .
Se opravicujem, ker sem tako na dolgo opisal ampak me je zelo strah usega tega kar se mi dogaja in nevem niti sam kaj narediti povem tudi sa sem star 22 in da sem ze nekaj let kadilec .

Hvala in lep pozdrav .

New Report

Close