Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Vaginalni izcedek , prvi ginekoloski obisk

Vaginalni izcedek , prvi ginekoloski obisk

Zivjo! Stara sm 16 let. Dva dni nazaj sem opazila na spodnjicah rdec madez. Ni bil tak kot ponavadi zgleda menstruacija (bolj voden) in bila sm prepricana da menstruacija to ni ker jo redno zapisujem v aplikacijo ki mi je napovedala prihod sele cez dva tedna. Naslednji dan (vceraj, 3.9) se je madez ponoviu in zraven je bil sluzast izcedek rjavkaste rdece barve. Tisti dan se je izcedek veckrat ponovil. Sem pa stara 16let imam redno menstruacijo ter obcasne spolne odnose z svojim fantom (star je 20let) ze pribl. Pol leta, bil je moj prvi.. Uporabljava kondom, nisem se probala tabletk. Bojim se obiska ginekologa saj tam se nisem bila, moja mami pa neve da imam fanta niti da sem ze imela spolni odnos… skrbi me prosim za nasvet ali pomoc cimprej..

Draga zaskrbljena najstnica,

morda bolj kot tukaj, je smisleno postaviti vprašanje na forumu za ginekologijo in porodništvo, še bolj bi bilo smisleno čimprej obiskati zdravnika, s katerim se boš lahko pogovorila o varni spolnosti + toplo priporočam pogovor s šolskim svetovalcem ali psihologom, če se z mami ne moreš pogovoriti o tem.

Velik vsega, ane? Drži se! Pazi nase.

Pozdrav Mirjana

PhDc. Mirjana Franković, spec. dipl. oec. transakcijski analitik - psihoterapevtka I [email protected] I www.mirjana.si I Pogovor pomaga. I 040 520 257

New Report

Close