Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Povečane bezgavke pod ušesom

Povečane bezgavke pod ušesom

Pozdravljeni!

Ze nekaj casa imam pod usesom povecane bezgavke. Sprva nisem vedela da je to dokler nisem pred enim mesecem obiskala zdravnika. Predpisal mi je antibiotik in rekel naj se cez en mesec se enkrat oglasim. Nisem bila bolana ali prehlajena, ne boli me ko poziram ampak na dotip je boleca sicer samo leva bezgavka. Na case sem imela tudi zelocne in trebusne probleme ampak ne vem ce je to povezano. Doktor me je vprašal ce je kaj raka bilo v druzini in odgovor je bil da. Dosti raka. Zato me je malo strah. Zanima me kaksna je vrjetnost da je to rak. Pocutje nasplosno je zaenkrat se ok.

Hvala in lp

Oprosti ker ne bom v pomoč ampak,
kako pa zgledajo te bezgavke?
moj fant ima že nekaj časa pod brado pod kožo dve drobni bunkici. velikost se ne spreminja, nista boleči. lahko se prime s prsti in se jo čuti da je čisto okrogla. je to podobno povečanim bezgavkam kot pri tebi? na površini kože ni vidna, ne ovirajo ga nikjer, in sploh ne čuti da sta tam, čuti se edino na dotik.

hvala Lp

Mislim da ne gre za isto stvar. To kar ima vas fant so pomojem zamasene lojnice. Moje bezgavke so ze malo vecje in niso cisto okrogle oblike. Lp

nova
Uredništvo priporoča

hvala za odgovor, upam da čimbolje rešiš situacijo
lp

New Report

Close