Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Ali je mozna nosecnost?

Ali je mozna nosecnost?

Pozdravljeni, tudi jaz imam tezavo. Stara sem 40 let. Zadnji in edini spolni odnos sem imela 5.8., menstruacijo bi morala dobiti 8.8., zadnja menstruacija je bila 17.7., ciklus imam 23 dni. Pri spolnem odnosu sva z mozem uporabila kondom, ki pa je dvakrat zlezel dol, zato je moz spokni odnos zakljucil sam zraven mene. Opravila sem ze 4 teste, vsi so bili negativni. Zanima me kaksna je moznost zanositve, saj nisem imela niti plodnih dni.
Menstruacija mi sedaj zamuja ze 6 dni, zadnji test sem opravila zjutraj, vendar je bil negativen.
Hvala za vas odgovor. Lep pozdrav,

Spoštovani!
Iskreno mislim, da ja za nosečnost, glede na to kar ste napisali, malo možnosti, obenem pa menim, da bi bilo na mestu obiskati zdravnika, ki naj potrdi ali ovrže to in še kako drugo možnost. To bo verjetno pomagalo tudi pri temu, da ne boste zaskrbljeni, če sem to prav začutila iz vašega vprašanja. Vse dobro vam želim.

PhDc. Mirjana Franković, spec. dipl. oec. transakcijski analitik - psihoterapevtka I [email protected] I www.mirjana.si I Pogovor pomaga. I 040 520 257

Lepo pozdravljeni
Povprasala bi vas kadar se pojavi neplodna sluz po ovulaciji ali to pomeni da kljub temu nisem zanosila ali neplodna sluz nemore vplivat se na rezultat zanositve se pred vgnezditvijo??
Najlepsa hvala za vas odgovor

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani,

res toplo priporočam, da vprašanje naslovite na forumu Ginekologija in porodništvo ali svojemu osebnemu zdravniku.
Žal:)) nisem pravi naslov. Tale forum pa sploh ne.
Vse dobro vam želim,
Mirjana

PhDc. Mirjana Franković, spec. dipl. oec. transakcijski analitik - psihoterapevtka I [email protected] I www.mirjana.si I Pogovor pomaga. I 040 520 257

New Report

Close