Najdi forum

zdravo star sem 22 let in rabim pomoc…ze vec let se spopadam z crnimi mislimi in strahovi, namreč imel sem sorodnika ki je pred 10 leti umrl za huntigtonovo boleznijo. sele sedaj opazam da je verjetno bila to travma ki me je vrgla v depresijo in zato pisem sem. V zadnjih dveh mesecih sem namrec opazil (ali pa imam to samo v glavi) da mi nekako trza v glavi in po celem telesu vcasih pa se mi zatika ko govorim. tezko je in bojim se vsakega dneva ko se zbudim, nevem kdaj sem bil nazadnje sproscen in v veliko muko se mi je pogovarjati ali sploh iti kam s prijatelji. zaradi vsega tega sem sel k zdravniku a mi na krvi ni nic odkril sedaj pa me je na mojo prosnjo napotil na nevrologa a imam cakalno dobo 6 mesecev. vse to sem pred kratkim zaupal starsem ki me tolazita da je z mano vse v redu, jaz pa vse bolj mislim na to da bom umrl in mi je zelo tezko…tista bolezen sorodnika sicer ni dedna in prebral sem da je zelo redka vendar se zelo bojim da bom sam zbolel za isto boleznijo. prebral pa sem tudi da ce si v depresiji, da se to pozna tudi na telesu in da je vse samo v glavi(simptomi…) zanima me ce ima kdo nasvet ali bi to resil s tabletami, antidepresivi ali kako drugace

New Report

Close