Najdi forum

Lp z zeno sma skupaj ze 14let imama 2 otroka 6in 2 leti bila sam nekako prva ljubezen in nisma imela partnerjev pred tem porocena sma3 leta im do predkakinim mesecem dni sem imel obcutek da vse stima da se imama rada … Pred cca mesec dni pa se je zacela cudno obnasati hoditi v fitnes prihati domov ob cudnih urah… Enkrat je imela obribana kolena zacela je nadpovprecno kupovati sexy spone perilo in mi ni dalo mira sem par krat prveril skom si pise in nikoli ni bilo nic cudnega dokler enkrat ni pozabila zbrisat sporocil moj svet se je sesu pocakal sem 3nldni in jo soocil.z sporocili tipa rada te imam ne pa kako se bota dobila in kaj ji bi on pocel v spolnem nacinu najprej je zanikala potem je priznala da sta imela spolni odnos 2x (mislim da veckrat a to ni vazno) zdaj sma se pomenila in sta obljubila da se neosta vec dobivala ona je jokala prosila da ji oprostim zavoljo otrok se trudim zdaj je ze teden dni od tega in me vsak dan bolj boli razžira a sem se prav odlocil kaj ce ima rada njega in se zmano zadovlji samo zardi otrok kaj ce ji cez 3-4leta postane dovolj ne vem kaj naj storim ona mi obljublka da me ima rada in da ji je zal ne vem vak naj mislim ne vrjamem ji vec nicesar rad jo imam verjamem da ima ona mene a boli razira me kaj na storim

Se zgodi, nisi ne prvi ne zadnji. Če ne moreš odpustiti in zopet zaupati svoji ženi (kar pride s časom in dejanji tvoje žene) je najboljše za mentalno zdravje, da gresta vsak po svoje. Žensk, ki bi ti ustrezale je še ogromno. Kar se pa tiče otrok in ostalega se bosta pa pač morala dogovoriti o deljenem skrbništvu. Tudi to mnogi nekdanji pari počnejo in je čisto izvedljivo.

Če ti je priznala zaradi tvojega razkritja in ne sama od sebe zaradi slabe vesti potem dvomim da ji je sploh kaj žal. No mogoče sedaj na začetku ko je še v šoku ker se je zavedala kaj vse lahko izgubi, ampak čez nekaj časa ko se bo vse uredilo zna po mojem mnenju zopet delati na ta način ampak veliko bolj prikrito in takrat boš to težko odkril. Prav tako menim da ji boš težko zaupal in bo pri tebi vedno dvom do konca življenja. Verjetno je sedaj tudi tvoja samozavest malce v krizi, sploh pa se trenutno zelo težko odločaš za prave odločitve glede na doživeto situacijo. Jaz bi ti predlagal da še nekaj časa počakaš in vidiš kako ona misli reševati to situacijo, potem pa ji predlagaš da bi skupaj poiskala strokovno pomoč ki vama najbolj ustreza. Tam boš videl ali bo zmogla toliko moči da se popolnoma odkrije in vloži(ta) veliko truda v ohranitev zveze potem še verjetno obstaja kakšna šansa da boš v takšni zvezi zadovoljen, če pa se s tem (ko mine tale prvi šok) ni pripravljena soočiti pa svetujem da poskusiš svoje življenje oblikovati drugače, ker v tem primeru ne vem kako bi lahko še naprej spoštoval sebe in njo… seveda pa je to tudi odvisno predvsem od tega kakšna sta vidva(ti) po naravi in kaj vama(ti) je pomembno, upam da stvar čim bolje razrešiš. Mislim pa da brez strokovne pomoči tega ne boš(bosta) mogel obdelati sam(a) in znajo biti zaradi tega težave še vnaprej. Ker pišeš za mnenje kako bi stvar rešil ti ne bom pisal kaj si mislim o tvoji ženi in o tem kaj je naredila, ker to ne bi bilo konstruktivno. Upam da stvar rešita če menita da je vredno, ampak nikakor ne vstrajajta zaradi otrok ampak zaradi vaju, če mislita da se bosta nekoč morda še vedno lahko spoštovala. Če ne mislita vstrajati zaradi vaju samih je za otroke boljše da ne odraščata v takšnem okolju…

New Report

Close