Najdi forum

Strah da imam HIV

Lepo pozdravljeni, pred dvema letoma sem naredil napako in pijan odsel do transvestita, imela sma zasciten spolni odnos, kjer sem bil jaz aktiven. Prejel sem tudi oralni seks ki pa je trajal priblizno 30 sekund, sam seks pa manj kot 5minut. Kondom je bil nataknjen pravilno, nic se ni strgalo, snelo. Vmes sem se pocutil dobro, nisem kazal nobenih simptomov, nato pa so se mi pred pol leta na nožnem palcu pojavile glivice, in sicer taksne da se zacnejo od korena nohta navzven, pojavila se je odebeljena bela crta, ki je cez cas izrastla in okuzen del sem lahko odrezal, zdaj raste zdrav noht. Odkar sem zacel iskati simptome HIV na internetu se pocutim zelo slabo, vedno mi je slabo, nemorem spat, malo jem. Prebral sem si da so moznosti za okuzbo zelo majhne, ampak me bega da povsod pise da je ta vrsta glivic na nogah tipicna za HiV bolnike. Sicer delam v takem okolju kjer nosim delovne cevlje po 12 ur na dan in sobivam z drugimi delavci. Prosim za odgovor cimprej. Lep pozdrav

Ne vem kaj pričakuješ..drugega kot da ti svetujmo testiranje na forumu ne moreš dobiti.

Mislim, da pretiravaš. Kolikor praviš in opisuješ situacijo so možosti, da imaš hiv izjemno majhne.

Tudi sama sem enkrat imela grozen občutek, ker sem spala z nekom nezaščitena. Ko sem šla googlati in preverjati simptome sem zangala paniko in simptome jih dejsnko čutila. Skos sem si prevrjala bezgavke, ob vsakem prehladu bila panična… itd. Torej point je da PSIHA dejansko vpliva, da čustiš, da imaš nekaj, kar v resnici nimaš.
Če nimaš nobenih drugih znakov in samo glivice na nohtih, je najbolje, da greš v lekarno po Urgo in bo zadeva v parih mesecih rešena. Prav tako ti svetujem da za svoje dobro narediš test spolno prenosljivih bolezni in daš kri.

Pa še to, mislim, da delaš paniko predvsem zato ker je bila oseba transvestiut, če bi bila žanska, še pomislil ne bi. Pa se ravno tako lahko kaj zgodi. Tako da tudi pri ženskah bodi pozoren 
Želim ti vse dobro.

New Report

Close