Najdi forum

Življenje po ločitvi

Živjo vsi,

nisem še zasledila teme- kakšno imate življenje po ločitvi? Kako so otroci po kakšnem letu od ločitve. Ste dolili novega partnerja. Oziroma ali imate sedaj bolj kvalitetno življenje?
Včeraj sem imela nočno moro- ko mi je nek glas rekel. celo življenje boš sama. Otroci odrastejo. Ko so še mali pa verjetno ni časa za novo spoznanstva. Sedaj se sprašujem ali ste šle vi tudi čez to dilemo…

Po ločitvi je čas, da razčistiš s seboj kaj želiš, kakšne ljudi imaš okoli sebe in kaj boš naredila za to, da boš srečna. Ko narediš generalko pri sebi, začnejo vse stvari padati na prava mesta, vse se poklopi tako kot se mora.

Da poročila sem se s čudovitim moškim, ki me zasipa z ljubeznijo, potujeva veliko in letos pričakujem otroka z novim partnerjem kljub moj letom, ki niso rosno mlada imam pa še dva iz prejšnjega zakona. Z bivšim nisva v dobrih odnosih, vendar se ne sekiram, potreben je čas da se stvari postavijo na svoja mesta.

Imaš novo šanso v življenju in izkoristi jo zase : spomni kaj so bile tvoje neizpolnjene želje in jih uresniči.

Pa še o otrocih: otroci bodo delali kakor njim paše in izkoriščali oba starša, pač da bodo dosegli svoje. Naj te ne prizadenejo njihova dejanja, saj samo odraščajo in se iščejo. Tvoja naloga je, da jih vzgojiš v poštene in vredne ljudi, ki se bodo znali obrniti v življenju.

Poišči svojo srečo (ta ne leži le v otrocih in partnerju).

New Report

Close