Najdi forum

Pozdravljeni

Rodila sem drugic 8.11.2017. Po porodu so me tudi cistili ker je posteljica ostala notri in so vse uspesno odstranili. Mesec po porodu sem dobila menstruacijo in nato se je to ponavljalo na 14dni. Tako da sem sla na pregled konec aprila 2018 zaradi krvacitve ki je trajala 9dan na ultrazvoku je bilo vse v redu brez posebnosti dobila sem tablete Primolut nor ki naj bi jih jemala 10dni potem bi prisla menstruacija in nato naj bi se stanje normaliziralo cez tri tedne kontrola pri svojem ginekologu. Na ponovni kontroli me je ginekologinja ponovno pregledala nobenih posebnosti in mi napisala Logest. Menstruacijo sem dobila 19.5.2018 in pricela z jemanjem Logesta vendar sem krvavela cel mesec uporabe tabletk sla se enkrat na pregled ker so bile mocne krvavitve nobenih rjavih izcedkov tako da je svetovala da jemljem se eno skatlico oogesta ce ne bojo prenehale krvavitve da bomo zamenjale kt. Po prvem koncanem ovojcku tabletk sem naredila eno tedenski premor ze takoj naslednji dan dobila menstruacijo ki je trajala vseh 8 dni premora. 17.6.2018 sem pricela z jemanjem druge skatlice logesta vendar 21.6.2018 se je zopet pojavila krvavitev sedaj traja ze dva dni prisotne bolecine kot pri menstruaciji tako da sem morala vzeti protibolecinsko tableto zaradi bolecin krvavitev je mocna se kar ulije ko grem na stranisce in tudi vlozek je krvav. Naj povem se to da novembra 2016 sem imela poseg lettz zaradi diagnoze cin3 vendar takrat naj bi bilo odrezano v zdravo potem mi je med nosecnostjo ginekologinja ponovno vzela bris naj bi bile zaznane zopet neke spremembe po porodu je bil bris zopet v redu. Naj povem se to da me tudi obliva veocina potenje scitnico sem dala pogledat vse v redu vse to omenila ginekologinji ki ni ukrepala nic. Zdej me zanima ali naj ze sedaj preneham z logestom naredim premor in mi napise ginekologinja druge tabletke ali naj to skatlo pojwm do konca kljub krvavitvam in potem naredimo zamenjavo? Hvala za odgovor

New Report

Close