Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Alternativni zdravnik, terapevt Stojan Jerman

Alternativni zdravnik, terapevt Stojan Jerman

Veliko ljudi ne pozna kitajske medicine. Metode zdravljenja se močno razlikujejo od zahodne medicine. Zavedati se moramo, da si bolezen sami nakopljemo in da jo lahko sami pozdravimo-s pomočjo dobrega terapevta. Od nas je odvisno kako močno si želimo biti zdravi. Nekateri ne želijo biti zdravi, ker imajo od bolezni korist.
Ko se zdravimo, gremo skozi proces, ki je neprijeten in večinoma zelo boleč kar je še posebej značilno za alternativo kjer ni protibolečinskih tablet, zato se zdravi postopoma-odvisno koliko bolečine človek lahko predela na enkrat.

Stojana poznam in mi je že pomagal ko sem si zvila gleženj. Dve minuti in sem bila kot nova. Res obvlada. Pred tem so mi medicinske sestre hladile nogo in sem imela kar nekaj časa zatečen gleženj. Ko mi ga je Stojan naravnal je oteklina postopoma izginila.

Če bi kdo potreboval njegovo pomoč, ga lahko pokliče na mobi: 051 283 283. Lp

nova
Uredništvo priporoča

Lunči, za več informacij o zdravljenju, ki ga izvaja Stojan lahko pišete na mail: [email protected].

New Report

Close