Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Nosečnost med absolventom

Nosečnost med absolventom

Pozdravljene punce!

Imam problem! Ravno sem izvedela, da bomo zibali. Po eni strani vesela novica po drugi pa ne vem kaj narediti, kako otroku omogočiti vse kar potrebuje.

Do septembra naj bi oddala diplomsko, ves čas študija sem opravljala tudi študentsko delo v mislih, da se lahko po študiju zaposlim pa v tej firmi ne zaposlujejo več 🙁 dobila sem tudi nekaj denarja od očeta ampak imam vse vezano za 3 leta tako, da do tega ne morem dostopati.

Sedaj pa sem v dilemi. Naj se vpišem na nadaljni študij ali naj se prijavim na zavod? Živim pri mami, ki je brezposelna, fant pa ima redno službo vendar ne živiva skupaj. Kaj mi v tem primeru pripada in ali ima vezani denar kaj veze pri določitvi kakšnih dodatkov? Namreč zaslužila sem precej, vendar sem s tem denarjem pomagala mami. Ali se to kaj upošteva? Ali se gleda samo koliko je na računu? Ker tudi potem bi mogla skrbet še za mami, fant pa z nami ne more živet zaradi prostorske stiske.

Hvala vsem za odgovore

Finta še ena brezposelna usta vec ubogi otrok… pejt na splav dokler se ni prepozno. Še ena reva več pride sicer na planet…

Prosim?
1. ne grem na splav ker se ne mislim celo življenje žreti za to, in
2. Še ena brezposelna usta? Vsi se trudimo po svojih najboljših močeh preživeti in seveda imam vizijo uspeti tudi v poslovnem svetu. Ne mislimo izkoriščati socialne. Smo pa trenutno v najslabši situaciji do sedaj, ko je mami brez službe pri 53ih, midva pa pričakujeva. Mogoče nam bo pa to dalo voljo in moč za naprej. Le za začetek bi rabili malo vzpodbude.

New Report

Close